4 adet supplement kullanıyorum, bir zararı olur mu?

pLowstoneK

Kilopat
Daha fazla  
AÖL+ZMA 4 kapsül yatmadan önce.
Multivitamin 2 kapsül sabah öğünle.
Balık yağı 2 kapsül öğünle birlikte.
Kreatin 5mg.

Bunları günlük kullanıyorum hepsi ürünlerin üzerinde yazan miktarlar, bir sıkıntısı olur mu acaba?

Ürünlerin kullanım talimatına uyuyorsan hiçbir sıkıntı olmaz. Neredeyse hepsi birbirinden ayrı supplementler.

Kullandığınız takviyeler bir hastalığınız olmadığı sürece üzerinde yazan dozda zarar vermeyen takviyelerdir. Kreatin kullandığınız için bol su içmelisiniz. Ayrıca daha iyi emilmesi için karbonhidrat tüketirken alın.

Kullandığınız takviyeler bir hastalığınız olmadığı sürece üzerinde yazan dozda zarar vermeyen takviyelerdir. Kreatin kullandığınız için bol su içmelisiniz. Ayrıca daha iyi emilmesi için karbonhidrat tüketirken alın.

Yemekten sonra almayı planladım ben yani yemeği yediğim gibi hemen kapsülleri yutmayı düşünüyorum. Uygun mudur?

Aol-ZMA için o geçerli değil ama yatmadan önce 4 kapsül yutuyorum

Yemekten sonra almayı planladım ben yani yemeği yediğim gibi hemen kapsülleri yutmayı düşünüyorum. Uygun mudur?

AÖL-ZMA için o geçerli değil ama yatmadan önce 4 kapsül yutuyorum.

Kreatin kullanırken saçta seyrelme veya dökülme oluyor mu? Ben de başlayacağım ama tek korkum saç dökmesi.

Eğer 2 üründe de varsa ve günlük dozu aşıyorsa sıkıntı olabilir. Ama sanmam.

Bu yazdığım ürünleri çoğu vücut geliştirici fazlasıyla kullanıyor zaten bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ama biraz tereddüt etmiştim o yüzden yine de fikir alayım dedim.

Kreatin kullanırken saçta seyrelme veya dökülme oluyor mu? Ben de başlayacağım ama tek korkum saç dökmesi.

Hayır 6 aydır kullanıyorum ben Kreatin'i hiçbir sıkıntım olmadı.

Aol-ZMA için o geçerli değil ama yatmadan önce 4 kapsül yutuyorum
Kapsüllerin emilimle bir alakası var mı bilmiyorum ama dediğim gibi yoğun karbonhidrat yiyeceğin öğünlerin başında ortasında veya sonunda kreatin alırsan vücut daha iyi emiyor.

Geri
Yukarı