4 aylık RTX 2070 tahimini fiyatı nedir?

Yani sonuç olarak kutuyu buraya kargolatıp o şekilde satmak daha mı mantıklı arkadaşlar ? Sahibinden'e baktığımda 4000 aşağısında fiyat yok neredeyse. O zaman kutuyu buraya getirtip kutu ile birlikte 4200 gibi bir fiyattan koysam?
Eğer 4K gibi bir fiyata satabilirsem benim için harika olur, 2500 civarı anca satabilirim diye düşünüyordum ben...
Olur. Kutu olmazsa garantisiz falan diyebilirler.

İkinci el ekran kartları şuan 0 fiyatları ile yarıştığı için üst seviyede tercih edilmiyor belli bir fiyata indirmezseniz satmanız zor.
Haklısınız. Ne yazık ki hala ülkede 2.el nedir nasıl olmalıdır mantığı gram oturmamış. Konu sahibinden bağımsız serzenişte bulunuyorum. Adam almış kullanmış kullanmış aldığımdan 300 500 aşağı satsam yeter diyor... Bu arada şöyle piyasada koyacağı fiyat da makul ama dediğiniz gibi çekici bir fiyat koymazsa az daha ekler sıfır alırım der karşıdaki.

Evet haklısınız ben o yüzden sahibinden de 4000 gibi fiyatları görünce şaşırdım . Bahsettiğiniz çekici fiyattan kastınız 3500-3700 gibi bir fiyatmı?
İkinci el ekran kartları şuan 0 fiyatları ile yarıştığı için üst seviyede tercih edilmiyor belli bir fiyata indirmezseniz satmanız zor.
kastettiğiniz fiyat ne kadar peki 3500 civarı bir fiyatmı?

Evet haklısınız ben o yüzden sahibinden de 4000 gibi fiyatları görünce şaşırdım . Bahsettiğiniz çekici fiyattan kastınız 3500-3700 gibi bir fiyatmı?

kastettiğiniz fiyat ne kadar peki 3500 civarı bir fiyatmı?
Hocam yanlış bakmadıysam kartın en ucuz Türkiye fiyatı 5487₺. Ben bir alıcı olsam kırık çatlak var mı, garantisi kalmış mı ona bakarım. Kutu mevzusunu çok takmam. Sizin kartın aynısını 3950₺' ye 2 aylık kullanmış birisi satıyor. Sizin bu satıcı göre de bir tık uygun fiyat biçmeniz lazım. Ben olsam 3700₺' ye koyar 3500 3600' e kadar çekme opsiyonuyla alıcımı beklerdim.

Hocam yanlış bakmadıysam kartın en ucuz Türkiye fiyatı 5487₺. Ben bir alıcı olsam kırık çatlak var mı, garantisi kalmış mı ona bakarım. Kutu mevzusunu çok takmam. Sizin kartın aynısını 3950₺' ye 2 aylık kullanmış birisi satıyor. Sizin bu satıcı göre de bir tık uygun fiyat biçmeniz lazım. Ben olsam 3700₺' ye koyar 3500 3600' e kadar çekme opsiyonuyla alıcımı beklerdim.
Anladım hocam, ürün 4 ay önce topladığım sistemin kartı. Vatan bilgisayar faturası da mevcut, zaten bildiğim kadarıyla garanti için fatura yeterli öyle değil mi?
Ayrıca 3950 ye satan arkadaş da kutusu kayıp yazmış...

Anladım hocam, ürün 4 ay önce topladığım sistemin kartı. Vatan bilgisayar faturası da mevcut, zaten bildiğim kadarıyla garanti için fatura yeterli öyle değil mi?
Ayrıca 3950 ye satan arkadaş da kutusu kayıp yazmış...
Dediğim gibi bu piyasaya aç gözlü tipler yüzünden nefret ettiğim için bakmıyorum. Ama yanlış bilmiyorsam garantilik durumda fatura ve sağlam götürülmesi yeterli oluyordu. Bilen biri aydınlatırsa güzel olur. Dediğim fiyat bence makul.

Kutusu olmaması kötü olmuş.
Bence 3800 TL'ye ilan koyun pazarlıkla 3500-3800 TL'ye satarsınız.
kutu ile birlikte bu fiyatlar 4000 mi olurdu hocam ?
Dediğim gibi bu piyasaya aç gözlü tipler yüzünden nefret ettiğim için bakmıyorum. Ama yanlış bilmiyorsam garantilik durumda fatura ve sağlam götürülmesi yeterli oluyordu. Bilen biri aydınlatırsa güzel olur. Dediğim fiyat bence makul.
Vatanı arayıp sordum dediğiniz gibi fatura yeterli oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı