4 bin TL Mesh kasa önerisi

Extramemes

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
4 bin TL civarı bütçe ile öneri bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. Ekran kartımın boyutu 261mm şu an kullandığım kasa Dark Diamond Pro ve kasanın kapağı kapatıldığı zaman ekran kartının güç kablosunu eziyor ve 1 uzun 3 kısa şeklinde arıza veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu kasaya bir de güzel bir fan seti eklersen bence piyasadaki çoğu kasadan daha iyi serinletir. Ama sadece Micro-ATX ve Mini-ITX ana kart desteliyor.

Bu fanlardan 2 paket alırsan hem öne üç hem üste 2 hem de arkaya bir çok tatlı olur.

Bu kasaya bir de güzel bir fan seti eklersen bence piyasadaki çoğu kasadan daha iyi serinletir. Ama sadece Micro-ATX ve mini-ITX anakart desteliyor.

Bu fanlardan 2 paket alırsan hem öne üç hem üste 2 hem de arkaya birçok tatlı olur.

Hocan öneriniz için teşekkürler beyaz kasa istemiyorum ayrıca direk fanlarıyla birlikte satın alabileceğim bir kasa istiyorum vaktim yok en kısa zamanda almam lazım şu an yan kapak açık şekilde kullanıyorum zarar görebilir. Başka öneriniz var mı?

Rgb veya beyaz olmasına gerek yok hava akışı iyi olsun ve sistem bileşenleri sığsın yeterli benim için

Lian Li III atacaktim, ama beyazi bitmis. Bence o GPU uzunluguna ve maksimum 360mm takacaginizi dusunursek bu kasa yetecektir.

Bu kasaya bakmıştım fakat mevcut kasam ile genişlikleri aynı yani ekran kartım için uygun değil

Geri
Yukarı