4 cm yükseklikten düşen laptopa bir şey olur mu?

Bir Sıkıntı olmaz bence o kadar yüksek gözükmüyor ben 1 metreden laptop düşürdüğümü hatırlıyorum bir sıkıntısı yoktu :D
öyle şeyler yapacağına o bilgisayarı alacak paran var fan alacak paran yok mu?
Bir tane fan çek altına sıkıntısı olmaz.

4 santimden değil de 4,4 santimden olur bir şey.
Malatyalıların ortak özelliği (!)
Bilgisayarın klavyesini aktif olarak kullanıyorsa eğilme bükülme gibi şeyler olabilir.
Bende o şekilde arkasına kitap koyarak yükseltiyorum fakat kitap koyduğum yerde ayak tarzı düz bir uzantı var. Yani kasa değilde o yükseltme uzantısı temas ediyor. Bende kasma durumu olur mu diye merak ediyorum.

Malatyalıların ortak özelliği (!)

Bende o şekilde arkasına kitap koyarak yükseltiyorum fakat kitap koyduğum yerde ayak tarzı düz bir uzantı var. Yani kasa değil de o yükseltme uzantısı temas ediyor. Bende kasma durumu olur mu diye merak ediyorum.

Eğer yüzeysel şekilde duruyorsa sorun olmaz. Ama bu arkadaştaki gibi sadece ortadan destek veriyorsa kötü şeyler olabilir.

Fanlar hava alsin diye altina tahta koydum, kaydi düştü, bir şey olur mu? Fanlar Turbo moddaydi içine bir kurt düştü.

Eki Görüntüle 1007699
Eski laptopumu takla attırarak düşürmüştüm :D. Hiç bir şey olmamıştı. 4cm'den pek bir şey olacağını zannetmem ama bir kontrol etmekte fayda var. Zaten anormal bir durum yok ise pek bir sorun teşkil edeceğini zannetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı