4 GB RAM, 2 GB Ekran Kartı GTA 5 İçin Yeterli mi?

kkaraman1905

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler öncelikle.

Arkadaşlar ben bir sistem topladım. 1-2 güne kadar elimde parçaları olacak. Bir abimizle sistemi toplayacağız, topladığım sistemde ana özellik olarak şu özellikler yer alıyor:
  • 2 GB Ekran Kartı
  • 4 GB RAM Bellek
  • 320'lik Sabit Disk
Sizce böyle bir sistemde GTA 5'i sorunsuz oynamam mümkün müdür?

Oynamanız mümkün mü henüz bilmiyorum, ama hangi parçaları aldığınızı yazmazsanız cevap veremeyeceğimizi biliyorum. Ekran kartı 2 GB olunca çalıştıracak diye bir şey yok, yeterli olabilir de olmayabilir de. Sisteminizin tam özelliklerini yazın lütfen.

Sistemin bu bileşenlere bakılırsa açacak gibi durmuyor. Zaten GTA 5 en düşük ayarda bile oynamak için 6 GB RAM şart yoksa FPS drop oluyor.

Bak şimdi bunu kaç kere söylediler ekran kartında ilk öncelik GB ve Bit değil. 200 liralık GT630'da 2 GB, 800 liralık GTX960'da, 450 liralık GTX750ti'da. Bunların hepsi farklı performans veriyor. 960 çok yüksek ayarlarda rahat oynatırken 750ti biraz daha aşağısı 630 ise tamamen en düşük ayarlarda oynatıyor(630 bende var 960 da arkadaşımda.). Yani ekran kartı marka ve modelini söylemeden cevap vermek imkansız ve bir ekran karının marka ve modelini verdikten sonra GB ve Bit değerlerini vermeye hiç gerek yoktur. Eğer ekran karın yüksek bi model ise ram'e hiç takılmadan çatır çutur oynarsın. Bak ben 8GB ram 2GB Nvidia Geforce GT630 ekran kartı var ama oynayamıyorum.

Seni şöyle alalım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Recep Ağabey' in eski ama hala geçerli videosu.

Arkadaşlar ekran kartımı sormuşsunuz AMD Radeon HD 5450 dir ram bellek 4 gb ve ekran kartı belleğim 2.800 mb dir cevapalrınızı b ekliyoryum

Geri
Yukarı