4 GB RAM, 2 GB Ekran Kartı GTA 5 İçin Yeterli mi?

Oynuyamayacağınız derecede kasma yapar. O kadar kasar ki siz w tuşuna bastıktan 4-5sn sonra tepki verir.

hiç açmazmı kasmamı yapar yani kasmayı çok fazla derecedemi yapar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sahip olduğunuz ekran kartının GTA 5 testini yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz. 4 GB ramde minumum sistem gereksinimleri içinde yer alıyor. İşlemcinizi de söylerseniz kesin bir bilgi verebiliriz.

_20160408_190447.JPG

İşlemciyi söylemediğiniz için rastgele seçtim. 4GB RAM asgari gereksinim oyun için, AMD Radeon HD 5450'nin ise bu oyunu açmak dışında oynatması imkansız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sahip olduğunuz ekran kartının GTA 5 testini yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz. 4 GB ramde minumum sistem gereksinimleri içinde yer alıyor. İşlemcinizi de söylerseniz kesin bir bilgi verebiliriz.

Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @ 2.50 Ghz 2.51 GHz

Ekran kartınızın bellek hızı 900 MHZ normal ekran kartın hızı 2000 MHZ falan olsaydı en düşük ayarlarda açardı. İşlemcinizin gücü yetersiz gelebilir. İ3 falan olsaydı oynardınız. Benim AMD ile açılmıyordu. İntel HD Graphics ile açmıştım donma yoktu fakat kasma vardı hareketler yavaştı. İ5 işlemci olunca 8GB bellek olduğu için oyunda donmuyordu sadece kasma vardı. AMD açsaydım oynardım açılmıyor diye oyunu sildim oynamasam da olur dedim. :) AMD açmıyor derken tepkimeye girmiyordu.

arkadaşlar birde birşey sorucam her amd radeon hd 5450 nin biti aynımı oluyor 64 bitmi bu ekran kartları

bari gta 5 oynayamıyoruz 4 ü rahat oynarmıyız

800x600 çözünürlükte en düşük ayarlarda 20-25 FPS alabilirsin. GTA 4'te belki, yine en düşük ve 800x600 çözünürlükte 30-35 FPS

Yeni konular

Geri
Yukarı