4 GB RAM, kullanılabilir RAM 2.89

mustafa2hesap3

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, daha geçen yeni bir Windows 7 kurdum her şey sorunsuz eksik dosya yok sıkıntı yok, fakat bir baktım sistem özelliklerine 64 Bit kullanılabilir RAM 2.89.
İyi de ben bu kullanılabilirliği sadece 32 Bit'de alıyordum, bir zamanlar 32 kurmuştum 1 yıl önce falan yani kısacası ben bunu nasıl duzeltirim?

Merhaba arkadaşlar, daha geçen yeni bir Windows 7 kurdum her şey sorunsuz eksik dosya yok sıkıntı yok, fakat bir baktım sistem özelliklerine 64 Bit kullanılabilir RAM 2.89.
İyi de ben bu kullanılabilirliği sadece 32 Bit'de alıyordum, bir zamanlar 32 kurmuştum 1 yıl önce falan yani kısacası ben bunu nasıl duzeltirim?

Tekrar format, başka bildiğim yok.

Toplam yüklü RAM'iniz kaç GB?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu sorununuzu çözecektir:D.

MSConfig açtımda az çok biliyorum gelişmiş seçeneklere girdim bellek ust sınırı 0 tikli ne yapayım ona.

Geri
Yukarı