Çözüldü 4 GB RAM VS 8 GB RAM Windows 10

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FarukS

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar aklımda çok garip bir soru var. Bilgisayarım normal SSD vs HDD videolarına göre geç açılıyor. Başlangıçtaki programları da ayarladım hiçbir gereksiz program açılmıyor. Bana bilgisayar geç açılıyor gibi geldi. İnternet tarayıcısına giriş olsun görev yöneticisi olsun açılması için rahat bir 40 saniye bekliyorum. Yaklaşık 2,5 3 dakikada bilgisayar açılıyor. Virüs taraması da yaptım. HDD kullanıyorum 7200 RPM WD marka. İşletim sistemim Windows 10. 4 GB RAM var. i5 6500 işlemcim var. RAM yükseltmesi yapsam çift kanal 8 GB RAM düzelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu çözdüm %100 disk kullanımı imiş. RAM kullanımı izlerken HDD gözüme çarptı Google'de 2-3 araştırmadan sonra Windows Search, Update gibi şeyleri kapattım. Şu an bilgisayar normale döndü. Herkese teşekkürler. <3
<3 Sorunu çözdüm %100 disk kullanımı imiş. Ram kullanımı izlerken HDD gözüme çarptı googlede 2-3 araştırmadan sonra windows search update gibi şeyleri kapattım. Şuan bilgisayar normale döndü. Herkese teşekkürler. <3

Hadi hayırlı olsun.

Sorunu çözdüm %100 disk kullanımı imiş. RAM kullanımı izlerken HDD gözüme çarptı Google'de 2-3 araştırmadan sonra Windows Search, Update gibi şeyleri kapattım. Şu an bilgisayar normale döndü. Herkese teşekkürler. <3
Benim PC'de %100 disk kullanıyor nasıl çözdünüz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı