4 GB RAM'in yanına 2 GB RAM takmak

ejder01351

Femtopat
Daha fazla  
Takabilirsin, evet Dual Channel olmaz.
Bir at arabasını tek at çekerken mi daha hızlı varırsın yoksa iki at çekerken mi? Bu Dual Channel'a örnek olabilir sanırım. :)
Alacaksan 2 GB al. Ya da diğer 2 GB'ı da 4 GB yap.
Ben ne yapayım? 2 GB RAM almaya param yetiyor, 4 GB RAM'im var 4+4 yapamıyorum, 2 alabiliyorum. Ne yapacağım.

Vallaha hocam benim GTA 5 de droplanma oluyordu. 4 GB RAM'in yanına bir 4 daha ekledim kaymak gibi olmuştu drop sorunu gitmişti. Sistemim kötü ama sistemden sisteme değişebiliyor. Biraz daha bekleyip aynı RAM'den almanı tavsiye ederim.

Laptop kullanıyorsa başka ne yükseltebilirki RAM yükseltecektir ya da SSD alacaktır bilgisayarında SSD yoksa RAM'den önce SSD al sistemini yazabilirsen güzel olur bir de
Benim de bu konuda merak ettiğim bir şey var 4 GB RAM'in yanına 32 GB RAM takılabilir mi?

Benim de bu konuda merak ettiğim bir şey var 4 GB RAM'in yanına 32 GB RAM takılabilir mi?

32 GB RAM varsa 4 GB'nin orada hatrı bile sayılmaz.

Ben ne yapayım? 2 GB RAM almaya param yetiyor, 4 GB RAM'im var 4+4 yapamıyorum, 2 alabiliyorum. Ne yapacağım.

2. el 4 GB RAM almaya çalışın veya acele etmeyin biraz daha biriktirmeye çalışın 4+4 daha iyi olacaktır. Ayrıca aldığınız RAM'lerin uyumsuz olma ihtimali var. Bu yüzden elinizdekinin aynısından alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı