4. kez sınava hazırlanmak

MordecaiG

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar selam Bir sorum olacak ama kısaca hikayemden Bahsedeyim konuyu anlamanız açısından. Ben Bu sene 3. kez sınava girdim, ilk 2021 senesinde girdim COVID-19'dan dolayı okula gidemediğimiz için mezuna bıraktım. İlk mezun senesinde dershaneye yazıldım ama çok verimli olmadı, öyle böyle gittim. İkinci mezun senemde evden çalıştım (yani bu sene) Türkçe ve matematik dersi aldım ama sonuç yine kötü. Sınavda 1.000.470'inci oldum. Bunun sebebi Bbiraz yanımda destek var biraz rahat takılılayım kafasıydı yalan olmasın. Konumuza gelirsek sizce ciddi ciddi, köpek gibi sabahın köründe kalkıp akşama kadar 1 sene daha çalışmak mı daha mantıklı yoksa gelen 2-4 yıllık istemediğim bölümde okuyup belki dondurup kendimi yazılım üzerinde geliştirip (orta düzey bilgi ve birikime sahibim) oradan yürümek mi? Cevaplarınızı bekliyorum özellikle buna benzer durum yaşamış ya da çevresinde yaşayan olan birileri dönerse çok mutlu olurum.

YKS'ye çalışırken sabahtan akşama çalışanlar değil verimli çalışanlar kazandı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı