4 kişi oynamak için oyun önerisi

EnesBatuhan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da dediğim gibi 4 kişiyiz ve oynayacak oyun bulamıyoruz PUBG, CS:GO ve FIFA ekseninde dönüp duruyoruz.
Var mı tavsiyeniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer alışabilirseniz bir kere ödeme yaparak. Rainbow six siege oyununu oynayabilirsiniz ve 2-3 ayda bir yeni karakterler geliyor. Oyun baya baya uzun gidiyor. 4 olmasa da 5 kişi sabit oluyor. Tavsiyemdir. Sabır edip,öğrenince çok sarıyor. 6k saatim var oradan biliyorum.

Arkadaşlar başlıkta da dediğim gibi 4 kişiyiz ve oynayacak oyun bulamıyoruz PUBG, CS:GO ve FIFA ekseninde dönüp duruyoruz.
Var mı tavsiyeniz?

Content warning bedava dağıtılmıştı Gang Beasts Human: Fall Flat Stardew Valley bunlarda Game Pass'te var tarayıcıdan bir şey isterseniz gartic. IO garticphone bayağı eğlenceli

Var mı tavsiyeniz?

Multi oyun diyorsanız. Apex - Back 4 Blood - Dead by Daylight - Chivalry 2 ve Battlefield 1-5 ve 2042 oyunlarına bakabilirsiniz.

Eğer alışabilirseniz bir kere ödeme yaparak. Rainbow Six: Siege oyununu oynayabilirsiniz ve 2-3 ayda bir yeni karakterler geliyor. Oyun bayağı bayağı uzun gidiyor. 4 olmasa da 5 kişi sabit oluyor. Tavsiyemdir. Sabır edip, öğrenince çok sarıyor. 6K saatim var oradan biliyorum.

Kankacım biraz yasını basını almış adamlarız ben okeyimde yanımdakilerin o kadar seveceğiniz zannetmiyorum ama yine de teşekkür ederim benim de 100 saatim vardır deneyimim var.

Var mı tavsiyeniz?
L4D2, Back 4 Blood, Borderlands, Raft, BG ve Divinity serisi, Don't Starve Together, Diablo 4, Monster Hunter Serisi, Deep Rock Galactic, Stardew Valley, Terraria, Lethal Company, Payday 2, Helldivers 2, Zombie army serisi, Ultimate Zombie Defends, Vampire Survivors, Stick Fight, Project Zomboid, Pico park, Phasmophobia, Outlast Trivals, Escape The Backrooms

Yeni konular

Geri
Yukarı