4 sene idare edecek 3000 TL sistem önerisi

Blurryface3

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, beni en az 3-4 sene sorunsuz idare edebilecek bir oyun odaklı bir sistem toplamak istiyorum. Bütçe 2500-3000 TL arası monitör dahil değildir. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, beni en az 3-4 sene sorunsuz idare edebilecek bir oyun odaklı bir sistem toplamak istiyorum. Bütçe 2500-3000 TL arası monitör dahil değildir. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.
Şansınız varsa 10 sene bile idare eder:
upload_2017-3-18_21-49-56.png

Bu sistem alınmaz. Öncelikle GTX 1060 yerine RX 480 alınıp daha kaliteli bir güç kaynağı seçilmeli. Aerocool KCAS 600W 80+ olabilir. Kasada Dark N10,Zalman Z3, Corsair Spec-01 veya Corsair Carbide 100R seçilebilir. RAM'ı ben olsam Kingston veya Corsair alırdım.

Tavsiyem Ryzen 5'leri beklemeniz. 11 Nisan'da piyasaya düşecekler. Beklemeyecek iseniz, sistemi birlikte kullanmayı düşündüğünüz monitörü yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı