4 TB SSD Steam'den oyun yüklerken yazma hatası veriyor

Daha fazla  
AliExpress'ten 4TB SSD aldım, Steam'den oyun yüklerken belli bir süreden sonra disk yazma hatası veriyor. Biçimlendirmeye gelincede yine hatalar var. Hard Disk Sentinel'den baktım sağlık sorunu gözükmüyor. 4TB gözüküyor, sahte şekilde 4TB gösterebilirler mi diski?

Son düzenleyen: Moderatör:
AliExpress'ten 4TB SSD aldım, Steam'den oyun yüklerken belli bir süreden sonra disk yazma hatası veriyor. Biçimlendirmeye gelincede yine hatalar var. Hard Disk Sentinel'den baktım sağlık sorunu gözükmüyor. 4TB gözüküyor, sahte şekilde 4TB gösterebilirler mi diski?

Sahte şekilde göstermek var, fakat diğer özelliklerine de bakmak lazım.
SSD'nin modelini veya linkini atabilir misin?

Hocam linkini atar mısınız SSD'nin?

Hocam linkini atar mısınız SSD'nin?

Cezam vardı yazamadım. Adam satışı kaldırmış SSD'nin linkini maalesef atamıyorum. Ama isterseniz Hard Disk Sentinel'den işe yarar bir şey varsa onu atabilirim.

SSD'nin ne kadar dolabildiğini görmem için uygulama ya da 4TB'yi kullanabilmek için ekstra bir ayar gerekirmi yoksa tak çalıştır yeter mi?

Son düzenleme:
Cezam vardı yazamadım. Adam satışı kaldırmış SSD'nin linkini maalesef atamıyorum. Ama isterseniz Hard Disk Sentinel'den işe yarar bir şey varsa onu atabilirim.

SSD'nin ne kadar dolabildiğini görmem için uygulama ya da 4TB'yi kullanabilmek için ekstra bir ayar gerekirmi yoksa tak çalıştır yeter mi?
Diske hız testi yapmanı öneririm hocam.

Diske hız testi yapmanı öneririm hocam.

Yaptım 400 yazma 500 okuma çıktı sitedeki gibi anakartta 4 tane ekran kartının altında 2 tanede ekran kartının altında SATA var alttaki 4 SATA'ya takınca gözüküyor ama ekran kartının altındakine takınca disk gözükmüyor yeriyle ilgili olabilir mi ya da anakart ile uyumluluk gerekiyor mu?
Anakart ASUS B450M-A II.

Geri
Yukarı