4 yıldır temizlenmeyen bilgisayarı temizlemek

Öncelikle herkese merhaba, 4 yıl önce aldığım oyuncu kasasını şu ana kadar hep aktif kullandım ama 1 kere bile içini açıp temizlemedim. O termal macun denilen şeyi yenilemedim. Yani kasayla ilgili hiçbir bakım yapmadım bakın abartmıyorum tek bir kere bile yapmadım ama bu gece aklıma geldi yarın tamirciye götürüp şöyle sıfır gibi yenilemek, temizletmek istiyorum. Sizce gerek var mı?

Aman mahalle bilgisayarcısına götürmeyin.
Elektrikli süpürge ile temizlesem olur mu?

Hocam vaktim olsa bilgisayar yapmaktan gönderin ben yaparım derdim ama çok doluyum tatile geliyorum bilgisayardan geçilmiyor.
Eğer yakınınızda yoksa bisikletçiye götürün makineyi hava tabancasını uzaktan 3 veya 5 dakika basın parası ne ise verin macunu ya MasterGel Pro elmas partiküllü ya da MX-4 ile yenileyin internette videolar bulabilirsiniz.

Aman mahalle bilgisayarcısına götürmeyin.

Hocam vaktim olsa bilgisayar yapmaktan gönderin ben yaparım derdim ama çok doluyum tatile geliyorum bilgisayardan geçilmiyor.
Eğer yakınınızda yoksa bisikletçiye götürün makineyi hava tabancasını uzaktan 3 veya 5 dakika basın parası ne ise verin macunu ya MasterGel Pro elmas partiküllü ya da MX-4 ile yenileyin internette videolar bulabilirsiniz.

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.
Merak etmeyin arkadaşlar bilgisayarcı tanıdık ekran kartını falan değiştirmez o zaman ben götüreyim zaten aradabi camdan bakıyorum her yeri toz olmuş 5 tane fan var 3 tanesi tozlar yüzüden dönmüyor ama ısı problemi olmuyor camını açıyorum aradabi herkese yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı