4 Yıllık üniversite sonrası polis nasıl olabilirim?

Mutlend

Centipat
4 Yıl üniversite okuduktan sonra polis olmam için ne yapmam gerek?
Ayrıca piercing ve küpem var bunları şimdi çıkarsam 4 5 yıl sonra polis olmama engel olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Küpe ve piercing engel değil. Mezun olduktan sonra PAEM, POMEM ve Özel Harekat’ın duyuruları oluyor. Duyurular geldikten sonra bankadan mülakat ödemesi yapıyorsunuz. Mülakat 3 kısımdan oluşuyordu sanırım.
1. Kısım Sağlık Taraması Kısmı, bu kısımda belli boy, kilo ve birkaç tane şartı taşıyor olmanız lazım (faça varsa elendin, tırnak yiyorsan elendin, renk körüysen elendin)
2. Kısım Fiziki Parkur, bu parkurda belirli dereceyi yapmanız bekleniyor.
3. Kısım Sözlü Mülakat, kurul karşısına çıkıp sözlü mülakata tutuluyorsunuz.

Ben şansımı denedim ancak parkurda omzum çıktığı için 1 saniye ile derece altında kalarak elendim.

Küpe ve piercing engel değil. Mezun olduktan sonra PAEM, POMEM ve Özel Harekat’ın duyuruları oluyor. Duyurular geldikten sonra bankadan mülakat ödemesi yapıyorsunuz. Mülakat 3 kısımdan oluşuyordu sanırım.
1. Kısım Sağlık Taraması Kısmı, bu kısımda belli boy, kilo ve birkaç tane şartı taşıyor olmanız lazım (faça varsa elendin, tırnak yiyorsan elendin, renk körüysen elendin)
2. Kısım Fiziki Parkur, bu parkurda belirli dereceyi yapmanız bekleniyor.
3. Kısım Sözlü Mülakat, kurul karşısına çıkıp sözlü mülakata tutuluyorsunuz.

Ben şansımı denedim ancak parkurda omzum çıktığı için 1 saniye ile derece altında kalarak elendim.
Geçmiş olsun. Faça derken ne demek istediğinizi sorabilir miyim?

Geri
Yukarı