40.000 - 47.000 TL laptop önerisi

Bütçe
40000-47000
Hocam bende yeni siparis ettim henuz gelmedi
Monsterden aldım bende tek slot 16 yaptim 400 tl ekstradan verdim
Bi canli destege baglanip sorun indirim yaptilar 750 tl olması lazım
Gelince deneyimlerimi yazarım
Hayırlı olsun. Gelince bekliyorum deneyimlerini fakat genelde önermiyorlar Monster markasını. Bazı kronik sorunlar vb şeyler olabiliyor ama Monster markasının en sevdiğim özelliği, sorun olsa bile ilgilenecek müşteri hizmetinin olması ve geri dönüş yapıyor olmaları. Çevremde çok monstercı arkadaşım var oradan biliyorum.

Efendim 40-50k fiyat segmentinde en iyisi Nitro 16'dir. Nitro 16 bulunduğu segmentte de en iyisi. 165Hz MS3, sıvı soğutmalı, kaliteli paneli olan bir laptop zor bulursununuz.
Victus'larin çoğu Power limite sahip ve %45 NTSC ve 250-300 nit. Yani victusa boşa para harcamayın birkaç gün önce iade ettim 46k verdim. Nitro 16 satın alacağım.
Hocam Victusu sevmemin nedeni HP markasının ülkemizdeki kullanıcılarına diğer yabancı laptop şirketlerine nazaran daha çok ilgilenmesi. Örneğin ben canavar bi Dell G15 alacaktım fakat Dell kullanan insanlardan sorunlu bir durum meydana geldiğinde ilgilenmediklerini söylediler adam akıllı. Monsterı da tercih edebilirdim bu sefer de müşteriyle ilgilenilmesine rağmen toplama bilgisayar olduğu için saçma hatalar alınabiliyor. Bazen yazılımsal bazen donanımsal.
Şimdi eğer nitro almaya karar verdiyseniz beraber sipariş verebiliriz. Yeter ki satıcıya güvenelim. Stok yapılıp bize satıp sonra da iade etmeme gibi durumlar olabilir. Ya da pcyi aldığımızda garanti süresinin bitmesine az kalmış da olabilir stok yaptıkları için çakallar. o yüzden size zahmet alacağınız linki benimle paylaşırsanız ben de araştırmamı yapayım belki beraber seçeriz bilgisayarları :D

Neden etrafımda monster kullananlarda var sikayetlerinin olmadigini soylediler tabi monster hakkındaki sikayetleri biliyorum ama bu fiyata alinabilecek en iyi performanslı cihazlardan birisi bence . Tabi elime ulasmadi cihaz henuz gelince daha net bir sey soyleyebilirim
bana kalırsa al kullan. Zaten etrafında da monster kullanan varsa benim gibi herhangi bir sıkıntıda onlara sorabilirsin. Onun dışında pc ilk geldiğinde ölü pixelinden tut tüm testleri yap. Herhangi bir sorun olursa iade istersin, monsterın en sevdiğim yanı da o. Şans işi ama biraz. Mesela bi arkadaşım var 3 kez değişmek zorunda kaldı pcyi. Kimi arkadaşım da var 2 yıldır kullanıyor pek bir sorun görmedi. Zevkler ve renkler tartışılmaz:D

Hocam bende yeni siparis ettim henuz gelmedi
Monsterden aldım bende tek slot 16 yaptim 400 tl ekstradan verdim
Bi canli destege baglanip sorun indirim yaptilar 750 tl olması lazım
Gelince deneyimlerimi yazarım
Bu arada söylemeyi unuttum. Bu pc yerine aşağıda attığım linkteki monsterı seçebilirsin arada 1000 TL gibi bir fark olmasına rağmen daha iyi bu ve daha fazla kullanıcı yorumu var. Monster alırken özellikle kullanıcı yorumu fazla olan modeli tercih etmek zekice olur çünkü ne kadar yorum o kadar sağlam model.

Son düzenleme:
Teknorya bilişimi araştırdığımda pek iyi yorumlar görmedim. Başka satıcıdan satılan bir link var mıdır? PC güzel fakat benim için satıcı da önemli eski tecrübelerimden dolayı :D
Hocam ben Teknorya'dan aldım ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım açıkçası ama üstte 46.000 TL'ye Vatan'dan 4070'li 2K panelli nitro 16 attım kesinlikle onu alın.

Hocam ben Teknorya'dan aldım ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım açıkçası ama üstte 46.000 TL'ye Vatan'dan 4070'li 2K panelli nitro 16 attım kesinlikle onu alın.
Hocam sıkıntı yaşarsam sıkıntı başlıyor zaten. Teknorya mağazasına bakıyorum deminden beri ekşide ve şikayetvar gibi sitelerdeki yorumlar hep aynı:"iade işleminde sıkıntı yaşıyoruz"
Linkedin profilleri de amatör biraz. Ben araştırayım aynı bilgisayarı satan farklı mağaza varsa oradan alırım ha 2 kuruş eksik ha 2 kuruş fazla

Hocam sıkıntı yaşarsam sıkıntı başlıyor zaten. Teknorya mağazasına bakıyorum deminden beri ekşide ve şikayetvar gibi sitelerdeki yorumlar hep aynı:"iade işleminde sıkıntı yaşıyoruz"
Linkedin profilleri de amatör biraz. Ben araştırayım aynı bilgisayarı satan farklı mağaza varsa oradan alırım ha 2 kuruş eksik ha 2 kuruş fazla
Hocam boşverin teknorya'yı falan şu üstte attığım linkten vatan'dan satın alın çok güzel indirim var.

Hayırlı olsun. Gelince bekliyorum deneyimlerini fakat genelde önermiyorlar Monster markasını. Bazı kronik sorunlar vb şeyler olabiliyor ama Monster markasının en sevdiğim özelliği, sorun olsa bile ilgilenecek müşteri hizmetinin olması ve geri dönüş yapıyor olmaları. Çevremde çok Monster'cı arkadaşım var oradan biliyorum.

Hocam Victus'u sevmemin nedeni HP markasının ülkemizdeki kullanıcılarına diğer yabancı laptop şirketlerine nazaran daha çok ilgilenmesi. Örneğin ben canavar bir Dell G15 alacaktım fakat Dell kullanan insanlardan sorunlu bir durum meydana geldiğinde ilgilenmediklerini söylediler adamakıllı. Monster'ı da tercih edebilirdim bu sefer de müşteriyle ilgilenilmesine rağmen toplama bilgisayar olduğu için saçma hatalar alınabiliyor. Bazen yazılımsal bazen donanımsal.
Şimdi eğer Nitro almaya karar verdiyseniz beraber sipariş verebiliriz. Yeter ki satıcıya güvenelim. Stok yapılıp bize satıp sonra da iade etmeme gibi durumlar olabilir. Ya da PC'yi aldığımızda garanti süresinin bitmesine az kalmış da olabilir stok yaptıkları için çakallar. O yüzden size zahmet alacağınız linki benimle paylaşırsanız ben de araştırmamı yapayım belki beraber seçeriz bilgisayarları :D

Bana kalırsa al kullan. Zaten etrafında da Monster kullanan varsa benim gibi herhangi bir sıkıntıda onlara sorabilirsin. Onun dışında PC ilk geldiğinde ölü pixelinden tut tüm testleri yap. Herhangi bir sorun olursa iade istersin, Monster'ın en sevdiğim yanı da o. Şans işi ama biraz. Mesela bir arkadaşım var 3 kez değişmek zorunda kaldı PC'yi. Kimi arkadaşım da var 2 yıldır kullanıyor pek bir sorun görmedi. Zevkler ve renkler tartışılmaz:D

Bu arada söylemeyi unuttum. Bu PC yerine aşağıda attığım linkteki Monster'ı seçebilirsin arada 1000 TL gibi bir fark olmasına rağmen daha iyi bu ve daha fazla kullanıcı yorumu var. Monster alırken özellikle kullanıcı yorumu fazla olan modeli tercih etmek zekice olur çünkü ne kadar yorum o kadar sağlam model.

Teknosa aracılığı ile alacağım. Satıcı teknorya bilmiyorum çoğu kişi oradan almış aralarından problem yaşayan olmuş yaşamayanda olmuş. Zaten ürünlerin çoğunun satıcısı teknorya ki.

Hocam boşverin teknorya'yı falan şu üstte attığım linkten vatan'dan satın alın çok güzel indirim var.
Reis alayım almasına da vatanın en gıcık aldığım tarafı gidip direkt mağazasına sorucam. Her zaman olduğu gibi sitelerinde bir halt yazmamışlar xd
Rami 1x16 mı 2x8 mi, mux switch var mı yok mu, kaç watt, hava soğutmalı mı, depolama alanı tek slot mu çift slot mu, şarj kapasitesi...Hatta yarın vatana gidip bu ürünü sorucam, unutmazsam sana da yazarım eğer beklediğim özellikler varsa bayağı iyi.

Reis alayım almasına da vatanın en gıcık aldığım tarafı gidip direkt mağazasına sorucam. Her zaman olduğu gibi sitelerinde bir halt yazmamışlar xd
Rami 1x16 mı 2x8 mi, mux switch var mı yok mu, kaç watt, hava soğutmalı mı, depolama alanı tek slot mu çift slot mu, şarj kapasitesi...Hatta yarın vatana gidip bu ürünü sorucam, unutmazsam sana da yazarım eğer beklediğim özellikler varsa bayağı iyi.
Hocam Teknorya'nın dediğine göre 1x16 RAM var. Acer'ın sitesine göre de ekran kartı 140 watt. MUX yok Advanced Optimus bulunuyor. Cihazda sıvı metal termal macun var ve çift SSD slotu mevcut. Şarj kapasitesi 90 Wh.

Yeni konular

Geri
Yukarı