40.000-50.000 TL'ye hazır sistem önerisi

Mehmet9087

Zeptopat
Merhaba, 40-50 bin TL arası bir sistem bakıyorum. Valorant tarzı işlemci oyunları oynadığım için ona göre acaba 40-50 bin TL arası nasıl bir hazır sistem alabilirim? Birkaç fazla öneri yaparsanız güzel olur. (birisi 44 bin TL diğeri 48 tarzı)

Merhaba, 40-50 bin TL arası bir sistem bakıyorum. Valorant tarzı işlemci oyunları oynadığım için ona göre acaba 40-50 bin TL arası nasıl bir hazır sistem alabilirim? Birkaç fazla öneri yaparsanız güzel olur. (birisi 44 bin TL diğeri 48 tarzı)

Anakart b650m k seç.

Rami 5600 mhz RGB seç.
Kasayı 850w seç

50.317 oluyor.

Onu seçtim ondan ayrı RAM'i de seçeyim diyorum eğer herhangi bir sorun çıkarmayacaksa.
2 tane ram olması her zaman daha iyi. Şuan yüksek fiyat verip 32 verirsen yine tam olması gereken performansı alamazsın. Ram almak isteyebilirsin tekrardan. Gereksiz masraf olmaması için 32 seçme. Birkaç ay sonra aynı değerlere sahip bir adet daha 16gb al tak. Yeterli.

2 tane RAM olması her zaman daha iyi. Şu an yüksek fiyat verip 32 verirsen yine tam olması gereken performansı alamazsın. RAM almak isteyebilirsin tekrardan. Gereksiz masraf olmaması için 32 seçme. Birkaç ay sonra aynı değerlere sahip bir adet daha 16 GB al tak. Yeterli.

Tamamdır teşekkürler peki SSD konusunda bir düşünceniz var mıdır değiştirilmesine gerek olabilir mi Samsung'un vardı 980Pro ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı