40.000 TL iPhone önerisi

Benim de yurt dışı ama ben geçen yaz aldım pasaport kaydı 6K iken kayıt ettirdim.

Olur. Hat 7'ye takılı oluyor gelen aramalar ve internet paketini kullanabiliyorsun hocam. Hatta nisan ayında alırsan en erken 11-12 gün sonra yani hiç kapanma olmadan 16 ay kullanırsın. Kapanma olunca idareten iPhone 7 ile idare etmek de gayet mantıklı açtırma parası verilmez bu devirde.

ICloud'tan iPhone 7'ye bağlayınca 15 Pro'dan arama yapılıyor mu yurt dışı cihazdan SMS vs tüm fonksiyonları çalışıyor mu?

ICloud'tan iPhone 7'ye bağlayınca 15 Pro'dan arama yapılıyor mu yurt dışı cihazdan SMS vs tüm fonksiyonları çalışıyor mu?

Arama yönlendirme ile yapılıyor. SMS'ler sanırım iPhone7'ye düşer ama internet paketinizi kullanabilirsiniz yeni cihazda.

Arama yönlendirme ile yapılıyor. SMS'ler sanırım iPhone7'ye düşer ama internet paketinizi kullanabilirsiniz yeni cihazda.

Örnek video var mı?

Apple Türkiye servisleri yurt dışı cihazlara bakmıyormuş garantilik durum olursa sıkıntı, iCloud eşleştirme ile ilgili detaylı video var mı 15 Pro Max 256 GB S22 cihazimi satıp almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Örnek video var mı?

Apple Türkiye servisleri yurt dışı cihazlara bakmıyormuş garantilik durum olursa sıkıntı, iCloud eşleştirme ile ilgili detaylı video var mı 15 Pro Max 256 GB S22 cihazimi satıp almayı düşünüyorum.

Bir sürü video var. Şöyle ben bir örnek bırakayım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Apple TR garantisi iPhone kısmında rezalet zaten. TR cihazı da alsan bin bir bahane ile yapmıyorlar. Öyle yeni cihazla yenileme devri de bitti çok pahalı telefonlar çünkü. Ben daha iPhone için son zamanlarda servise başvurup memnun ayrılan birisini pek göremedim.

Ne önerirsiniz? Yurt dışı TR olabilir, yurt dışı sıkıntı olabilir ama TR olursa iyi olur. S22'den geçeceğim.
Yurt içi iPhone 14 alabilirsin o bütçe civarında. Yurt dışı istersen o bütçeye 15 Pro bulursun.
Hem daha iyi bir cihaz hem de yurt içi cihaz istersen ikinci ele yönelmen gerek.

Geri
Yukarı