40.000 TL iPhone XR'dan geçmek için telefon önerisi

Bütçe
40000

hakancoskun

Kilopat
Daha fazla  
Telefonum iPhone XR 64 GB. Pil sağlığı "servis" olunca değiştirmiştim ve şimdi de hafızası yetmiyor. Aslında hafızası yeterli olsa kullanmaya devam ederim. Yükseltme yapılabiliyor ancak sorun çıkarabiliyormuş. Bu sebepten yeni telefon arayış içerisindeyim.

Aradığım telefonun ekran, pil, kamera ve güncelleme desteği önemli. Ama bir telefona da 50 bin TL ve üstü civarlarında vermek bana biraz fazla geliyor. Samsung Galaxy S23 modeline biraz sıcak bakıyorum ancak şöyle de bir durum var elimdeki AirTag'leri kullanamayacağım.

iPhone XR modelinden hangi telefona geçmemi önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
düz 50k verip s23 ultra da alabilirsiniz. İphone modellerinin fiyatı uçmuş durumda. 50k'dan başlıyor düz 14 modelleri. Aşırı absürt geliyor bana ki alt modellerini almak da pek mantıklı değil. XR'ı saklayıp airtagleri kullanabilecekseniz ya s23 ya da düz 50k verip 23 ultra. Bence 23 ultrayı almalısınız aradaki 8-9k lık fiyat farkına değer, 5-6 yıl kullanabilirsiniz iyi bakarsanız.

Telefonum iPhone XR 64 GB. Pil sağlığı "servis" olunca değiştirmiştim ve şimdi de hafızası yetmiyor. Aslında hafızası yeterli olsa kullanmaya devam ederim. Yükseltme yapılabiliyor ancak sorun çıkarabiliyormuş. Bu sebepten yeni telefon arayış içerisindeyim.

Aradığım telefonun ekran, pil, kamera ve güncelleme desteği önemli. Ama bir telefona da 50 bin TL ve üstü civarlarında vermek bana biraz fazla geliyor. Samsung Galaxy S23 modeline biraz sıcak bakıyorum ancak şöyle de bir durum var elimdeki AirTag'leri kullanamayacağım.

iPhone XR modelinden hangi telefona geçmemi önerirsiniz?

Sıcak baktığın S23 ultraya bak bence. Başka bir dünyaya adım atmış gibi olacaksın. Kendimde kullanıyorum. Son derece memnunum. Ama dersenki bütçem çok, o zaman S24 Ultra ya da iPhone 14 Pro Max'ya da 15 Pro Max'te alabilirsin. Zevkine ve bütçene kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı