40.000 TL Laptop önerisi

Bütçe
40000
Hem üniversitede kullanmaya hem de oyun oynamak için laptop bakıyorum. 40 bin TL bütçem var.

https://www.hepsiburada.com/asus-tu...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003V1LBH böyle bir şey önerebilirim.

Excalibur'un 4060'lı modellerine bakabilirsin. ASUS TUF A15 4060 da öneririm iyi fiyata bulursan. HP marka hiçbir şey önermem malzeme kalitesi 10000 liralik laptoplarla yarisir o seviye.

TUF hakkında doğru söylemişsiniz ancak Excalibur HP'den berbat.

Excalibur almayın, olay sadece kasa değil. Uzun ömürlülük, sunulan destek vb. durumları da göz önüne alın. Daha dün 35 bine ASUS TUF A15 RTX 4060 vardı. Ara ara indirimler oluyor, yakaladığınız zaman alın.

@AliEgemen maalesef. Ben 4060ı 28 bin TL'ye aldım.

@azkeskin Hocam eğer sıcaklık sıkıntısı vb. bir şey yaşıyorsanız benim yaptığım rehberde gösterdiğim yöntemi deneyebilirsiniz.

Arkadaşın attığı TUF'ı kullanıyorum şu an tavsiye ederim. Gündelik işler için pil ömrü de şahane. 5-6 saat rahat götürüyor. MUX switch var, ekranı %100 sRGB, kasa kaliteli.
Ben de sanırım sizin kullandığınız bilgisayarı alacağım, danışmak istedim.
Bilgisayar oyun oynarken soğutma ve fan sesi durumu nasıl. Ayrıca gündelik kullanımdakyen fan sesi nasıl (topluluk içinde kullanıma da ihtiyacım olacak).

Bilgisayar oyun oynarken soğutma ve fan sesi durumu nasıl. Ayrıca gündelik kullanımdakyen fan sesi nasıl (topluluk içinde kullanıma da ihtiyacım olacak).
Hocam sessiz modda sesi hiç çıkmıyor. Turbo modda da çok güncel olmayan oyunlarda ses çıkıyor sadece. Performans modunda da ses yok. Cihaz genel olarak güzel. Yurtdışında falan en fiyat performans cihazlardan biri olarak geçiyor. Sıcaklıklar için benim açtığım bir konu var, oradaki işlemi yaparak dramatik ölçüde düşürebilirsiniz. Vaktim olduğunda 10 saatlik detaylı bir oyun videosu atarım buraya. Şimdiden hayırlı olsun. Cihazı elinize aldığınız an kalitesi kendini belli ediyor zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı