40.000 TL sistem önerisi ve QP Bilişim'den alınır mı?

QP BİLİŞİMDEN BİLGİSAYAR ALINIR MI ?

• EVET

• HAYIR

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Bütçe
40.000

w97Mehmet

Femtopat
Yer
Karaman
Merhaba beni 5-10 yıl götürecek 1080p de sorunsuz oynayabileceğim PC lazım. Başlıkta da olduğu gibi ASUS tabanlı bir bilgisayar dizmek istiyorum bulduğum bilgisayarın özelliklerini bırakıyorum ama asıl sorun şu QP Bilişim'den sistem alsam sorun yaşar mıyım? Ayrıca bıraktığım sistemi alırsam şu monitörü kullanacağım Asus VP249QGR 23.8" 144Hz 1ms (Analog+Display+HDMI) FreeSync Full HD IPS Monitör sizce alınır mı?

Dosya Ekleri

• IMG_0962.png
    IMG_0962.png
    119,5 KB · Görüntüleme: 29

Hocam sistem güzel, alınır alınmasına da o fiyata alınmaz. 40K bütçe ile çok rahat RTX 4070 sistem toplar, 2K çözünürlükte bile çok rahat oynarsınız.

Asus tabanlı istiyorsanız bu tercih edilebilir mesela:

Kaç gündür kafayı yiyeceğim bir bulamadım. Attığım monitörü sipariş ettim. Benim paylaştığım sistem iyi değil mi ?

Hocam sistem güzel, alınır alınmasına da o fiyata alınmaz. 40k bütçe ile çok rahat RTX 4070 sistem toplar, 2K çözünürlükte bile çok rahat oynarsınız.

ASUS tabanlı istiyorsanız bu tercih edilebilir mesela:

Elimde Samsung 970 EVO Plus 1 TB SSD var. SSD sorun değil.

Elimde Samsung 970 EVO Plus 1 TB SSD var. SSD sorun değil.
Hocam SSD ile ilgili bir şey demedim ki? Attığınız sistem güzel fakat fiyatı gereksiz pahalı. O paraya çok rahat 4070 sistem alabiliyorsunuz. Üstelik DDR4 değil, DDR5 sistem alıyorsunuz. Attıklarımı tercih edebilirsiniz.

Bakıyorum ama aklımı karıştıran şu aldın bitti değil aldıktan sonra bir sorun çıkarsa başım ağrısın istemiyorum o kadar para vereceğim.
Başınız ağrıyacak bir sistem atmadım zaten. Bileşenleri oldukça kaliteli attığım PC'lerin. Sorun çıkartmaz. Mağaza olarak da Gaming.Gen.TR güvenilir bir site. Sorun olmaz.

Geri
Yukarı