40.000 TL sistem önerisi

Bütçe
40.000 TL

xSandeSx

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / B550 Elite x / MSI Gaming Trio x 3070 / DDR4 4x8 XPG 3733 MHz / M.2 XPG 512 GB / MVE 650w PSU /
Meslek
Architect
Arkadaşlar selam herkese.
Benim 40bin TL'ye yakın param var.
Monitör dahil değildir.
Sadece tek bir siteden toplayarak bir PC alabilirim. Önerilerinizi alabilir miyim?

Umarım bu parayı oyun oynamak için vermiyorsunuzdur veriyorsanızda 20.000 TL'ye her oyunu açan sistem bulabilirsiniz. Paranızı boşuna heba etmeyin sonra satarken siz sıkıntı yaşarsınız.

Umarım bu parayı oyun oynamak için vermiyorsunuzdur veriyorsanızda 20.000 TL'ye her oyunu açan sistem bulabilirsiniz. Paranızı boşuna heba etmeyin sonra satarken siz sıkıntı yaşarsınız.
bence parası varsa alsın yayın falan açar hemde çok iyi ya 40k biraz fazla ama o sisteme bence değer

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim değerli yorumlarınız için. Evet PC oyun ve yayın üzerine yapılacak. Bu fiyatlara çıkarabilecek en iyi sistemi çıkarmak istiyorum.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim değerli yorumlarınız için. Evet PC oyun ve yayın üzerine yapılacak. Bu fiyatlara çıkarabilecek en iyi sistemi çıkarmak istiyorum.

Yayın için ekran kartı olarak NVIDIA kullanmanızı öneririm.
Size bir sistem hazırlarım lakin bütçeniz için monitör dahil mi?

Yaklaşık 40k tutuyor. Sadece tek bir siteden toplarsak iyi bir sistem çıkmaz hocam buna bakın.

Ekran kartı:

İşlemci:

Anakart:

RAM:

M2 SSD:

PSU:

Kasa:

Sıvı soğutucu:

Yaklaşık 40k tutuyor. Sadece tek bir siteden toplarsak iyi bir sistem çıkmaz hocam buna bakın.
Hocam işlemci için sıvı soğutucu yok sanırsam?

Yeni konular

Geri
Yukarı