40.000 TL'ye iPhone 12 vs Xbox Series X vs PC

Extranooo

Femtopat
Daha fazla  
40k civarı bütçem var ve şu anki telefonum Samsung 21s, yavaşladı ve iOS geçmek istiyorum. Üstüne bir de Xbox Series S de alabilirim ancak ortalama bir İngilizce'm var ve oyanayacağım hikayeli oyunları tam anlayamamaktan korkuyorum. Bir diğer ihtimal de PC çekip alt yazılı oyanamak. (PC'yi uzun süredir almak istediğim için Steam'de bayağı bir oyunum da var. Ne yapacağımı bilmiyorum, yardım.)

40k civarı bütçem var ve şu anki telefonum Samsung 21s, yavaşladı ve iOS geçmek istiyorum. Üstüne bir de Xbox Series S de alabilirim ancak ortalama bir İngilizce'm var ve oyanayacağım hikayeli oyunları tam anlayamamaktan korkuyorum. Bir diğer ihtimal de PC çekip alt yazılı oyanamak. (PC'yi uzun süredir almak istediğim için Steam'de bayağı bir oyunum da var. Ne yapacağımı bilmiyorum, yardım.)
Telefonun güzel.. bence pc al...

PC tabii ki soru değil.

Xbox'u geç zaten iki türlüde işini görmüyor. Telefofon almak veya PC almak daha mantıklı. Ama gerçekten kaliteli bir PC istiyorsan en az 50-60 K vermen lazım. (eğer oyunlarını iyi oynamal istiyorsan) Bence sen o fiyata telefon al. En azından işini görür.

PC al. Monitörünün olmadığını varsayıyorum.

En ucuz soğutucuyu ekle.

41k oluyor toplam.

iPhone 12 günümüz şartlarına göre geride kalmaya başladı bile. Evet hala güzel hala kullanılır evet aramızda hala X ve 7 8 serilerini kullananlar var evet ama arkadaşlar teknolojinin hızına bakılacak olursa 2020 4 sene önceydi... Ben olsam bilgisayar alırdım, abartı bir sistem yerine günümüz oyunlarını Ultra ayarlarda açan bir sistem alırdım ki DLSS 3 desteği oldukça başarılı. Eğer param artarsa telefonumu satıp iPhone almayı düşünebilirdim.

Ayıca seçmen için bu iki bilgisayarı buldum. Azıcık bütçeni aşıyor ama diğer türlü iyi bilgisayar bulamazsın. Bence Acer Nitro al

Bilgisayar. iPhone 12 en fazla "iş görür" bir telefon. Series X de önümüzdeki dönemde zayıflıklarını daha da belli edecektir. 40 bin liraya alacağınız sistemi tepe tepe kullanırsınız.

Geri
Yukarı