40.000 TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
40 bin

Kızgın Penguen

Hectopat
Daha fazla  
Selam bu fiyat aralığında ne almalıyım? En önemliler kamera, ekran ve pil performansı. Bunun için hangi telefon tercih edilmeli. S24 Plus kampanya ile 39 gibi bir fiyata iniyor. OnePlus 11 de alınabilir gibi yoksa bu kadar çıkmayıp direkt Xiaomi 13T Pro mu almalıyım?

Selam bu fiyat aralığında ne almalıyım? En önemliler kamera, ekran ve pil performansı. Bunun için hangi telefon tercih edilmeli. S24 Plus kampanya ile 39 gibi bir fiyata iniyor. OnePlus 11 de alınabilir gibi yoksa bu kadar çıkmayıp direkt Xiaomi 13T Pro mu almalıyım?
Galaxy S23 kullanıcısı olarak, S24 Plus'u alınabilir olarak görüyorum. Özellikle indirimle alacaksanız muazzam bir fırsat olur.

Hocam ayıptır sorması hangi kampanya ile 39k'ya alınıyor? Benim de aklımda S24+ var da o yüzden.

Hocam ayıptır sorması hangi kampanya ile 39k'ya alınıyor? Benim de aklımda S24+ var da o yüzden.
THY çalışanları, öğretmenler ve öğrenciler kampanyalardan faydalanabilir.

Yakın cihazlar ama S24 Plus ikisinden de bir nesil daha yeni ve daha iyi. Diğerleri S23 rakibi aslında. O yüzden indirimle S24 plus alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı