40.000 TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
40 bin
@Kızgın Penguen S23 Plus'un pil kapasitesi dışında hiçbir getirisi yok. S23 Ultra'nın indirimli durumu ne kadar fiyata denk geliyor bilmiyorum ancak Samsung'un sitesinde S24 Ultra ile aynı gözüküyor.
S24 Plus gayet iyi bir seçenek elde kavraması da hoş. Fiyat olarakta daha makul.

Fena cihaz değil ama Google servisleri yok ve 5G olmaması düşündürürdü beni. Bunları sorun etmeseydim Huawei tarafında P60 Pro tercih ederdim.
Yorum için çok teşekkürler evet google yok ama yüklenebiliyor. Ayrıca 5g bende de soru işareti yarattı. Teknosa da 30.500 tl fiyat veriyor 30 bine bence güzel gibi duruyor.

@Kızgın Penguen Huawei Mate 50 Pro'dan uzak durmalısınız. Aşırı güç tüketimiyle bilinen Snapdragon 8 Gen 1'e sahip. HarmonyOS ne yazık ki Google servisleriyle senkron çalışmamaktadır. APK olarak yükleseniz bile bildirim alamayacağınız, hata verecek bir çok uygulamalar bulunuyor. Evet, cihaz 5G desteklemiyor.

@Kızgın Penguen Huawei Mate 50 Pro'dan uzak durmalısınız. Aşırı güç tüketimiyle bilinen Snapdragon 8 Gen 1'e sahip. HarmonyOS ne yazık ki Google servisleriyle senkron çalışmamaktadır. APK olarak yükleseniz bile bildirim alamayacağınız, hata verecek bir çok uygulamalar bulunuyor. Evet, cihaz 5G desteklemiyor.
8+ gen 1 var ama yine de değmez yani bu fiyata.

S24+ öneririm. Exynos işlemcisi korkutsa da iyidir yinede. Amiral gemisi sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı