40.000TL'ye kadar bilgisayar mühendisliği için laptop önerisi

Nitro 16 4060 öneririm.
Hocam link paylasimi da yapabilir misiniz lutfen. Ayrica yukaridaki Dell de ilgimi cekti. Ben biraz fazla didiklerim o yuzden kusuruma bakmayin. Suan ABD`de kullandigim Laptobu da sizinle birlikte arastirip almistik ve oldukca memnunum. Kuzenim butceyi cok zor sartlarda toplarladi. Nitro ile yukaridaki Dell farki nedir?

Hocam link paylasimi da yapabilir misiniz lutfen. Ayrica yukaridaki Dell de ilgimi cekti. Ben biraz fazla didiklerim o yuzden kusuruma bakmayin. Suan ABD`de kullandigim Laptobu da sizinle birlikte arastirip almistik ve oldukca memnunum. Kuzenim butceyi cok zor sartlarda toplarladi. Nitro ile yukaridaki Dell farki nedir?
@Artoria Pendragon dediği laptop

Hocam link paylasimi da yapabilir misiniz lutfen. Ayrica yukaridaki Dell de ilgimi cekti. Ben biraz fazla didiklerim o yuzden kusuruma bakmayin. Şu an ABD'de kullandigim laptopu da sizinle birlikte arastirip almistik ve oldukca memnunum. Kuzenim butceyi cok zor sartlarda toplarladi. Nitro ile yukaridaki Dell farki nedir?

Link atılmış. Sıkıntı yok hocam, Dell performans anlamında fena olmasa da yazılımsal anlamda cihazları sıkıntı çıkartabiliyor ondan pek yakın baktığım bir model değil benim. Nitro 16 ondan tavsiye ediyorum.

Link atılmış. Sıkıntı yok hocam, Dell performans anlamında fena olmasa da yazılımsal anlamda cihazları sıkıntı çıkartabiliyor ondan pek yakın baktığım bir model değil benim. Nitro 16 ondan tavsiye ediyorum.
Hocam çook teşekkür ederim. Ayrıca farklı konulara da göz attığımda, PC mühendisliği için GPU olmayan modellerin de önerildiğini hatta bunların fiyatlarının daha uygun olduğunu gördüm. Sizin görüşleriniz nelerdir? Kuzen ‘abi hiç oyun oynamayacağım, beni çok köreltiyor’ dedi. Bende size sorayım dedim? O modeller mi güçlü yoksa gaming alıp okul için kullanmak mı mantıklı?

Geri
Yukarı