40 bin TL laptop tavsiyesi

Bütçe
40.000

erensalug

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi günler dilerim şimdi arkadaşlar. Hem muhasebe işi yapıyorum hem de LoL Valorant ya da birkaç hikaye oyunlar vb. şeyler oynamayı severim.

MSI Thin GF63 12VE-083XTR Intel Core i5-12450H 16GB 1TB SSD RTX4050 6GB 15.6 inç 144Hz Full HD FreeDos Gaming Laptop
Bunlar arasında kaldım. Ya da bu fiyat aralığı Max 40k olacak şekilde öneri tavsiyesi olanlar yardımcı olursanız sevinirim. Gönlüm Razer'dan yana.

Tamamen evden mi çalışıyorsunuz, benzer bir işte çalışıyorum ve thinkpad kullanıyoruz. Şayet başka bir laptop kullansaydık çok fazla yer değiştirdiğimizden ızdırap olurdu. Şarj süresi, sessizlik ve hafiflik gibi konulardan daha farklı öneriler gelebilir.

Herkese iyi günler dilerim şimdi arkadaşlar. Hem muhasebe işi yapıyorum hem de LoL Valorant ya da birkaç hikaye oyunlar vb. şeyler oynamayı severim.

MSI Thin GF63 12VE-083XTR Intel Core i5-12450H 16GB 1TB SSD RTX4050 6GB 15.6 inç 144Hz Full HD FreeDos Gaming Laptop
Bunlar arasında kaldım. Ya da bu fiyat aralığı Max 40k olacak şekilde öneri tavsiyesi olanlar yardımcı olursanız sevinirim. Gönlüm Razer'dan yana.
özellik olarak hp daha iyi gibi duruyor. ama fiyat farkı da var.

buyrun burada daha iyilerini bulabilirsiniz. RAM 32GB. Depolama 1TB ve SSD, ekran kartının ise mümkün olduğu kadar RTX4000 serisinden olmasına dikkat etmenizi öneririm ne de olsa bu bilgisayarda oyun da oynayacaksınız. Bilgisayar seçerken işlemcisinin INTEL işlemci (Intel Core i5 ve i7 gibi işlemciler Intel'indir) olmasına dikkat edin çünkü AMD işlemcilerinin hızlı ısınma gibi bir sorunu var ayrıca AMD işlemciler genellikle Intel işlemcilerden daha çok elektrik tüketir. Ki bu da sizin pil ömrünüzü de etkiler. Başka takıldığınız bir yer var mı?

Tamamen evden mi çalışıyorsunuz, benzer bir işte çalışıyorum ve Thinkpad kullanıyoruz. Şayet başka bir laptop kullansaydık çok fazla yer değiştirdiğimizden ızdırap olurdu. Şarj süresi, sessizlik ve hafiflik gibi konulardan daha farklı öneriler gelebilir.

Evden çalışmıyorum genelde ofise gidiyorum oradaki bilgisayarlarda çalışıyorum ama bazen seyahatler yapıyorum ya da bir gidiyim bir yerde.
Oturup kahvemi içerken küçük işlerle uğraşmak istiyorum.

Buyurun burada daha iyilerini bulabilirsiniz. RAM 32 GB. Depolama 1TB ve SSD, ekran kartının ise mümkün olduğu kadar RTX4000 serisinden olmasına dikkat etmenizi öneririm ne de olsa bu bilgisayarda oyun da oynayacaksınız. Bilgisayar seçerken işlemcisinin Intel işlemci (Intel Core i5 ve i7 gibi işlemciler Intel'indir) olmasına dikkat edin çünkü AMD işlemcilerinin hızlı ısınma gibi bir sorunu var ayrıca AMD işlemciler genellikle Intel işlemcilerden daha çok elektrik tüketir. Ki bu da sizin pil ömrünüzü de etkiler. Başka takıldığınız bir yer var.

Buyurun burada daha iyilerini bulabilirsiniz. RAM 32 GB. Depolama 1TB ve SSD, ekran kartının ise mümkün olduğu kadar RTX4000 serisinden olmasına dikkat etmenizi öneririm ne de olsa bu bilgisayarda oyun da oynayacaksınız. Bilgisayar seçerken işlemcisinin Intel işlemci (Intel Core i5 ve i7 gibi işlemciler Intel'indir) olmasına dikkat edin çünkü AMD işlemcilerinin hızlı ısınma gibi bir sorunu var ayrıca AMD işlemciler genellikle Intel işlemcilerden daha çok elektrik tüketir. Ki bu da sizin pil ömrünüzü de etkiler. Başka takıldığınız bir yer var mı?

Yardımınız için teşekkür ederim.

Evden çalışmıyorum genelde ofise gidiyorum ama bazen seyahatler yapıyorum.

Galiba buna karar verdim.

Son düzenleme:
Evden çalışmıyorum genelde ofise gidiyorum oradaki bilgisayarlarda çalışıyorum ama bazen seyahatler yapıyorum ya da bir gidiyim bir yerde.
Oturup kahvemi içerken küçük işlerle uğraşmak istiyorum.

Galiba buna karar verdim.
Hocam hp attığınız modeli kullanıyorum. O daha iyi olacaktır.

Fakat bataryası için aynı şeyi söyleyemiyeğim.

Hocam attığınız modeller alınmaz @Senyör Kesada hocamın attığına bakın.

Kullanım amacınıza göre Victus tercih edilebilir. Yukarıdaki Acer'ler daha iyidir ancak taşınabilirlik olarak yorar. Pil ömrü kullanımına göre önemli olacağından muhakkak Ryzen tercih edin.

Bütçe biraz daha artarsa bu cihaz çok iyi olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı