40 bin TL'ye telefon önerisi

Bütçe
40000 TL

bros172034

Hectopat
40.000 TL civarı bir bütçem var. Aslında almak istediğim model 13 Pro fakat sıfırı bulunmuyor ve ikinci ele çok güvenemiyorum. Yaklaşık 8 yıldır Xiaomi kullandığım için Xiaomi 14 düşünmüyorum. Bu durumda en belirgin 2 aday Samsung S24+ ve iPhone 14 kalıyor sanırım. Samsung çok daha önde gözükse bile forumlarda kendi arayüzü ve basit üretim hataları sıkça konuşuluyor. iPhone alıp beğenmezsem satıp S24+ geçme fikrine de sıcak bakıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düz iPhone alınmaz

S24 al seni yarı yolda bırakmaz kamerasından tut pil gücüne kadar her şey iyi dene Samsung s serisini gelip burada teşekkür edeceksin 😄

40.000 TL civarı bir bütçem var. Aslında almak istediğim model 13 Pro fakat sıfırı bulunmuyor ve ikinci ele çok güvenemiyorum. Yaklaşık 8 yıldır Xiaomi kullandığım için Xiaomi 14 düşünmüyorum. Bu durumda en belirgin 2 aday Samsung S24+ ve iPhone 14 kalıyor sanırım. Samsung çok daha önde gözükse bile forumlarda kendi arayüzü ve basit üretim hataları sıkça konuşuluyor. iPhone alıp beğenmezsem satıp S24+ geçme fikrine de sıcak bakıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Ben iPhone kullanıcısı olarak yazıyorum S24+ gayet iyi durumda Apple zaman geçtikçe telefonlarında ki desteği kaldırıyor sırf iPhone havası var insanlarda aklı olan Samsung alır.

Apple zaman geçtikçe telefonlarında ki desteği kaldırıyor.

Samsung zaman geçtikçe desteği kaldırmıyor mu yani? Bu nasıl bir varsayımdır anlamış değilim. Yaşlanan her cihaz belli bir süreyi tamamladıktan sonra markası Apple Samsung fark etmeksizin destekleri sonlandırılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı