£40 fare ve £50 klavye önerisi

Procuk25

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, temmuz sonuna doğru yeni ekipmanlar almak istiyorum ve şimdiden aklımda bir fikir oluşsun diye bu konuyu açmak istiyorum. Bütçe olarak da fareye £30-40. Klavyeye de £50 kadar önerebilirsiniz. İyi akşamlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekipmanları Türkiyeden almak daha avantajı diye biliyorum g pro x superlight yurtdışında 120 dolar Türkiyede1500-1700tl. 40 sterlin 48dolar ediyor hyper x haste alınır, ama burada daha ucuz. Bütçeyi artırırsanız endgame xm1r ve ya vaxee mouselara bakabilirsiniz.

Roccat mouselara da bakılabilir.

Ekipmanları Türkiye'den almak daha avantajı diye biliyorum G PRO X superlight yurt dışında 120 dolar türkiyede1500-1700TL. 40 sterlin 48dolar ediyor HyperX haste alınır, ama burada daha ucuz. Bütçeyi artırırsanız endgame XM1r veya vaxee mouselara bakabilirsiniz.

Roccat mouselara da bakılabilir.

Güncel kurdan çevirince gerçekten aynı fiyata geliyormuş. Teşekkür ederim. Ama burada çalışırken ihtiyacım oluyor bende hazır alacakken fulden yenileyim dedim

Güncel kurdan çevirince gerçekten aynı fiyata geliyormuş. Teşekkür ederim. Ama burada çalışırken ihtiyacım oluyor bende hazır alacakken fulden yenileyin dedim.

Güncel kurdan çevirince gerçekten aynı fiyata geliyormuş. Teşekkür ederim. Ama burada çalışırken ihtiyacım oluyor bende hazır alacakken fulden yenileyin dedim.

Güncel kurdan çevirince gerçekten aynı fiyata geliyormuş. Teşekkür ederim. Ama burada çalışırken ihtiyacım oluyor bende hazır alacakken fulden yenileyim dedim.
Eğer yurtdışından mouse alacaksanız burada bulunmayan mouselardan alabilirsiniz vaxee gibi. O tarz mouselar daha pahalıya geliyor Türkiyeye. 65 dolara vaxee çok iyi, alınabilecek en iyi mouselardan.

Aklımda aslında klavye anlamında Motospeed K87s var ama red Switch mi Blue Switch mi alsam çok arada kaldım.

Eğer yurtdışından mouse alacaksanız burada bulunmayan mouselardan alabilirsiniz vaxee gibi. O tarz mouselar daha pahalıya geliyor Türkiyeye. 65 dolara vaxee çok iyi, alınabilecek en iyi mouselardan.
Teşekkür ederim bir bakayım.

Geri
Yukarı