40 günde AYT Matematik yetişir mi?

Havvaaa

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bildiğiniz üzere sınava yaklaşık 40 gün kaldı. Ben integral sonlarındayım 2 gün falan kaldı bitirmeme ancak AYT matematik en kolay deneme netlerim bile 6-7 falan. Her konuyu temel anlamda biliyorum oturup tekrar saatlerce temel atmama gerek yok ama gelişmem gerek. Soru bankalarıyla daha fazla vakit harcamak istemiyorum YouTube'da hocaların hazırladığı soru çözümleri hem daha eğitici hem daha açıklayıcı diye düşündüm. Şu kalan 40 günde her gün her konudan 1 soru çözüm videosu izleyip not alıp yapamadıklarımız analiz ederek 10 net yapılır mı? Temel kavramlar haricinde bu arada onların hepsini tamamen yapacağımız garantisi yok ÖSYM sağı solu belli olmaz.

Son düzenleme:
40 günde rahatlıkla 10 net çıkartılır, bende senin durumundayım. Tarih, Edebiyat ve Coğrafya'yı bitirdim fakat matematik kaldı ki matematikten de hiç haz etmem. Eğer 10 net çıkarmak istiyorsan, Fonksiyon, Karmaşık Sayılar(Net 1 soru geliyor.) Limit, 2. derece denklem'lere bakabilirsin. Fonskyion, Polinom ve Diziler konusu günde birkaç saatlik çalışmayla 9 günde bitiyor. Full net yapmayacaksan net yetişiyor, bolca soru çözmek gerek.

Geri
Yukarı