40 günde TYT yetişir mi?

450k yaparsınız dşye düşünüyorum ama TYT yetişmez. 11. sınıfım benim bile yetişmeyecek kaygım var.

Sağ olun hocam moral verdiniz 50 nete denk geliyor 50 net yapsam yeter bana. Gazi üniversitesi elektronik teknolojisi istiyorum.

Durman hata hocam, çalış yaparsın.

Hocam paragrafla problemler kısmına çalışsam sadece yeter gibi paragraftan 25 problemlerden 15 civarı geliyor. Sosyalden zaten şu an 10 net çıkartıyorum.

Sağ olun hocam moral verdiniz 50 nete denk geliyor 50 net yapsam yeter bana. Gazi üniversitesi elektronik teknolojisi istiyorum.
Paragraf problem çözün dilbilgisi de yapın birde sosyal çalışın zaten yorum. 450k eğer verimli çalışacak iseniz ve temeliniz çok kötü değil ise 1 ayda yapılır

Hocam 9 online eğitime geldi benim, 10. sınıf da bayağı kötüydü dün denemede 60 yapmışım. (Lise hayatımdaki ilk denemem.) 50 rahat yaparsınız herhalde.

Hocam ablama danıştım şunu diyor: "Sıfırdan başlıyorsa, yani hiç bir şey bilmiyorsa günde 8-10 saat çalışıp başarabilir."

Keşke size sınavın olduğunu söyleyen biri olsaydı da 40 gün kala haberiniz olmasaydı, daha erken çalışırdınız. Neyse artık, inşallah olur.

Hocam şu an günde 4 saat civarı çalışıyorum 3 günde bir bir saat arttırmayı düşünüyorum.

Hocam ablama danıştım şunu diyor: "sıfırdan başlıyorsa, yani hiçbir şey bilmiyorsa günde 8-10 saat çalışıp başarabilir."

Hocam zaten şu an 20 net yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı