40 TL Steam Oyun Önerisi

Teşekkür ederim, oynama videolarını inceleyeceğim. Spor ve simülasyon olarak ne öneriyorsunuz?
FIFA :LOL:.

Teşekkür ederim, oynama videolarını inceleyeceğim. Spor ve simülasyon olarak ne öneriyorsunuz?
Bu arada bu oyun CO-OP daha zevklidir. CO-OP oynayacak kişi bulamazsınız ve isterseniz beraber oynayabiliriz:melek:. Eğer isterseniz mesaj atmanız yeterli.(y)

Teşekkür ederim dostum, haberleşelim mutlaka. 40 TL harcamak istiyorum içten içe, şöyle güzel bir oyun bulabilirsem çekeceğim. Forest, arkadaşlar ile oynayacak olursam alacağım. Rust'da aynı şekilde. Bakalım, araştırıyorum. :)

Teşekkür ederim dostum, haberleşelim mutlaka. 40 TL harcamak istiyorum içten içe, şöyle güzel bir oyun bulabilirsem çekeceğim. Forest, arkadaşlar ile oynayacak olursam alacağım. Rust'da aynı şekilde. Bakalım, araştırıyorum. :)
Aynen hocam , haberleşelim. Oyunu almaya karar verirseniz haber verin , ona göre biraz daha oyun bulmaya çalışayım. Alırsanız oyun zaten 4 kişiye kadar CO-OP destekliyor , istediğiniz takdirde benim arkadaş listemden elbet birileri çevrimiçidir ve borderlands 2 oynuyorsa 3,4 kişi akabiliriz . :LOL:
Ha bu arada torchlight 2 ye de bakmanızı tavsiye ederim , kendisi bir izometrik rpg'dir ve co-op desteklemektedir.İsterseniz onu da beraber oynayabiliriz.:)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı