400-450₺ oyuncu klavyesi

Eğer benim gibi gürültüden hoşlanmıyor, mekanik klavye istemiyorsan logitech g213 alabilirsin 300-350 civarına.
Kendisi kronik sorunlu ve kalitesiz bir klavye. Benim attığım K555 Indrah çok daha iyi bir tercih.

Kendisi kronik sorunlu ve kalitesiz bir klavye. Benim attığım K555 Indrah çok daha iyi bir tercih.
Kendim kullanıyorum pek bir sorununu görmedim. O yüzden önerdim ama öyle diyorsanız vardır bir sebebi.

Kendim kullanıyorum pek bir sorununu görmedim. O yüzden önerdim ama öyle diyorsanız vardır bir sebebi.
Teknoloji şans işi. Sizde bir sorun çıkmaması bu klavyeyi sorunsuz veya iyi yapmıyor. Arkadaş sessiz istiyorsa Red Switch klavye önerisi de yaparım.
Beni anlamayın ama klavyeye o kadar para vermeye gerek eğer zengin değilsen.
Ne alakası var? Arkadaş istediği parayı verip istediği klavyeyi alabilir. Bu arada 450 TL bir klavye için ortalama diyebileceğim bir bütçe.

Teknoloji şans işi. Sizde bir sorun çıkmaması bu klavyeyi sorunsuz veya iyi yapmıyor. Arkadaş sessiz istiyorsa Red Switch klavye önerisi de yaparım.

Ne alakası var? Arkadaş istediği parayı verip istediği klavyeyi alabilir. Bu arada 450 TL bir klavye için ortalama diyebileceğim bir bütçe.

Haklısınız ama sonuçta mesela atayım 150 TL'lik klavye alır 300 TL'yi bilgisayar parçalarına harcar RAM alabilir sıvı soğutmaya ekleyebilir işlemciye ekleyebilir anakartta kullanabilir ama tabii ki arkadaşımız bilir ben sadece fikrimi söyledim siz yanlış anladınız yanlış bir şey söylediysem kusura bakmayın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı