400-450TL Kasa önerisi

buoyancy

Decapat
Arkadaşlar,yaşadığım yer aşırı tozlu ve sıcak 400-450 TL bütçe ile kasa önerir misiniz? Soğutması iyi olsun ve mümkünse toz filtreleri olsun istiyorum. Aklımda dark n10 advanced var. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkür ederim.

Arkadaşlar,yaşadığım yer aşırı tozlu ve sıcak 400-450 TL bütçe ile kasa önerir misiniz? Soğutması iyi olsun ve mümkünse toz filtreleri olsun istiyorum. Aklımda dark n10 advanced var. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkür ederim.

Frisby FC-9235G ye bakmanı öneririm, şahsen ben kullanıyorum ve tozlukları var. Tozluklar magnetli ve kolayca çıkıyor bir tanesi kasanın altında bir taneside üstünde. Önde üç fanıyla beraber geliyor, soğutma konusunda pek bir problem yaşamadım USB 3.0 portları mevcut. Ve bildiğim kadarıyla 650W power supply ile geliyor. Micro-Mini ATX anakart boyutlarını destekliyor. Ve bir önerim olsun, eğer kasan masanın altında veya yanında duracaksa RGB işine çok fazla para yatırma. Çünkü zaten kasanın içini göremiyorsun ve bir anlamı kalmıyor...

Kasayı mutlaka araştırın ve iyi bir fiyat arayın derim.

Frisby FC-9235G ye bakmanı öneririm, şahsen ben kullanıyorum ve tozlukları var. Tozluklar magnetli ve kolayca çıkıyor bir tanesi kasanın altında bir taneside üstünde. Önde üç fanıyla beraber geliyor, soğutma konusunda pek bir problem yaşamadım USB 3.0 portları mevcut. Ve bildiğim kadarıyla 650W power supply ile geliyor. Micro-Mini ATX anakart boyutlarını destekliyor. Ve bir önerim olsun, eğer kasan masanın altında veya yanında duracaksa RGB işine çok fazla para yatırma. Çünkü zaten kasanın içini göremiyorsun ve bir anlamı kalmıyor...

Kasayı mutlaka araştırın ve iyi bir fiyat arayın derim.
Teşekkür ederim. Bende sizin gibi düşünüyorum RGB işine uzağım. Aynen öyle masanın altında veya yanında duracak. :)

Seçiminiz güzel. Bende yeni Dark N10 Advanced aldım. Kullanma şansım daha olmadı ama malzeme kalitesi güzel sadece yandaki camı oturtacak yuva yok sökünce direk düşüyor.

Cooler Master MB 511 Mesh alabilirsiniz. Güç kaynaklı bir model isterseniz MB 501L modeline göz atabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı