400-500 TL arası kulaklık önerisi

ARDAQKL

Decapat
Daha fazla  
Bütçem 400-500 arası, üstüne az bir şey koyabilirim. Kulaklık önerisi yapar misiniz? Valorant gibi oyunlarda ses kasmak için arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elime 2 günde ulaştı. Cumartesi akşamı sipariş edildi pazartesi öğlen 13:00 gibi geldi.

Teşekkür ederim.

Dönüştürücü alman lazım 50 lira bir şey geçen gün aldım bu kulaklığı sıfır sıkıntı.

Hocam kulaklık elime ulaştı tek jackli olduğu için mikrofonu görmüyor hangi dönüştürücüyü almam lazım ve dönüştürücü ile kullansam ses kalitesi düşer mi?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim.

Hocam kulaklık elime ulaştı tek jackli olduğu için mikrofonu görmüyor hangi dönüştürücüyü almam lazım ve dönüştürücü ile kullansam ses kalitesi düşer mi?

Hocam bu konunun tam cevabını bugün kesin olarak ben de öğreneceğim fakat internette okuduğum bilgiler üzerine ses kalitesi değişmiyor ben alttaki üründen aldım kulaklık çoklayıcı diye geçiyor 50 lira bir şey.

Frisby 4 Pin 3.5mm Kulaklık Çoklayıcı FA-6624AC Fiyatı

Hocam bu konunun tam cevabını bugün kesin olarak ben de öğreneceğim fakat internette okuduğum bilgiler üzerine ses kalitesi değişmiyor ben alttaki üründen aldım kulaklık çoklayıcı diye geçiyor 50 lira bir şey.

Eki Görüntüle 2148077

Dün aldım ama bayağı etki ediyor kaliteyi düşürüyor kaliteli almak lazım herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı