400-500 TL kasa ve AM3+ anakart önerisi

Moderatör bu konuda da başlık edit yeteneğini konuşturmuş 🤣. Ben de toplam 500₺ sandım. Ben Zalman S4+ kullanıyorum taş gibi kasadır kendisi öneririm.

Günde kaç saat oynuyorsun benim sorunummu bilmiyorum ama 3 PC'nin hepside anakart yanması yüzünden bozuldu günde kaç saat oynuyorsun?

Günde kaç saat oynuyorsun benim sorunummu bilmiyorum ama 3 PC'nin hepside anakart yanması yüzünden bozuldu günde kaç saat oynuyorsun?

Ben anlamadım sorunuzu? Anakartı kasadan ayıran parça var anakart ile kasa arasında. Hafta sonu 7-8 saat aralıksız attığım oluyor oyun. Ama PC 18 Saat açık. 72 Saat aralıksız çalıştığını da biliyorum.

Anakartların bir tanesi sıfır, bir tanesi az kullanılmış. Benim tavsiyem az kullanılmış 970A modeli.

Kasa olarak 2 tane hava akışı güzel modeli link olarak bıraktım, almasanız bile fiyat konusun da kafanız da taslak oluşur diye araştırabilirsiniz.

Bu kasayı buldum sen atarken sence nasıl?

Bu kasayı buldum sen atarken sence nasıl?
Bu kasa daha iyi bir seçenek olacaktır.
Mesh bir kasa ve önünde 3 tane aydınlatmalı fan var.

Vento bildiğim kadarı ile ASUS modeli. Güzel bir model, zevkler ve renkler tartışılmaz.

Kafanıza yatanı alın, çok beklemeyin malum yine eve kapandık dolar birden fırlayabilir.

Peki anakart için ne önenirsin işlemcim FX6100 2011.
Bu kasa daha iyi bir seçenek olacaktır.
Mesh bir kasa ve önünde 3 tane aydınlatmalı fan var.

Düşünüceğim teşekkürler.

Geri
Yukarı