400-500 TL'ye 3 tane kasa fanı tavsiyesi

Kafam benim de karıştı 240 MM yazdıkları için ama gördüğünüz gibi 360 MM sıvı soğutma takılmış.

Video içerisinde olan sıvı soğutma ile aynı boyutlara sahip olan Silverstone PF360 modeline bakabilirsiniz:

Tam bir fiyat performans ürünü dediğim gibi bütçe yetiyorsa bakabilirsiniz ama bu sefer radyatör+fan sıkıntı olacaktır ekran kartı ile uyumsuzluk yapabilir belki bu yüzden yazılmamıştır.

Siz en iyisi 240 MM sıvı soğutma alın kafanız rahat olur.

Kafam benim de karıştı 240 MM yazdıkları için ama gördüğünüz gibi 360 MM sıvı soğutma takılmış.

Video içerisinde olan sıvı soğutma ile aynı boyutlara sahip olan Silverstone PF360 modeline bakabilirsiniz:

Tam bir fiyat performans ürünü dediğim gibi bütçe yetiyorsa bakabilirsiniz ama bu sefer radyatör+fan sıkıntı olacaktır ekran kartı ile uyumsuzluk yapabilir belki bu yüzden yazılmamıştır.

Siz en iyisi 240 MM sıvı soğutma alın kafanız rahat olur.
Az önceki yazıma bi kaç saniye sonra bir ekran görüntüsü ekledim.Aslında çift fanlı bir sıvı soğutma takmışlar sanırım kasaya ama 240mm mi yoksa 280mm mi bilemem.
Ayrıca siz dediniz ki 2x140 olan radyatör desteği.E iyi de 2x140 280 eder ayrıca herhangi bir kasanın özelliklerinde sıvı soğutma desteğinin radyatör desteğinden farklı olduğunu hatırlamıyorum.Eğer öyle bir şey varsa söyleyin lütfen.

3X120 fan olup desteklemeyen kasalar var asıl sıkıntı ekran kartı ve sıvı soğutma. Ekran kartınız 290 MM ve radyatör+fan en az 50 MM çıkıyor yani uyumsuzluk olucaktır.
Ben sıvı soğutmayı kasanın üstüne koyacağım, sanırım siz önüne takacağım diye düşündünüz aksi taktirde ekran kartı ile sıvı soğutma bloğu apayrı yerde tam olarak anlayamadım dediğinizi.

2. el hariç başka yerlere izin verilmiyor ve merak eden kişiler konuyu buradan görücektir.

240 MM garanti olacaktır hem üste sığmama durumunda olursa (Heatsink veya RAM değmesi) hem buraya girmedi demezsiniz.
Konuşacak bir şey kalmadı zaten eklerseniz 2dk konuşacağım rahatsız etmicem gelmeyecekseniz sileyim dc adresimi.

Geri
Yukarı