400-600 TL SSD önerisi

Daha fazla  
400 TL ile 600 TL arasında hızlı güvenilir marka SSD var mı? İnternetten araştırdım ama hız değerlerinden falan anlamadığım için buraya sormak istedim.

Arkadaşlar bu SSD'yi arkadaşım için araştırıyorum oyun falan oynuyormuş bilgisayarı masaüstü render yapıyormuş bilgisayar hızlı açılırsa onun için iyi olurmuş bunları dikkate alırsanız sevinirim😊

Son düzenleme:

Kingston 240 GB UV500 SSDNow SUV500/240G 2.5" SATA 3.0 SSD​

Arkadaşlar böyle bir SSD buldum bu uygun mu? Fiyatı 600 TL eğer güzel al diyorsanız bunu alacağız.
Onun yerine bunu alırsanız daha iyi olur hocam.

Bütçe arttırılabilirse bunu ben de öneririm. (fiyatı da bayağı iyiymiş) 860 EVO (870 ile arasında pek fark yok zaten) kullanıyorum +2 yıldır gayet stabil ve performansı iyi.

Eğer güzel diyorsan alayım. Bir de biz her 6-7 ayda temiz kurulum yapıyoruz bu SSD'ye bir zararı var mı?

Bütçe artarsa:

Eğer güzel diyorsan alayım. Bir de biz her 6-7 ayda temiz kurulum yapıyoruz bu SSD'ye bir zararı var mı?
Her SSD'ye zararı var hocam sürekli temiz kurulum yapmanın.
Bütçe artarsa:
O SDD sıkıntılı diyoruz ama ben kime anlatıyorum ki dinleyen yok.

Artı -2 Eksi
Satıcıdan veya fabrikasyondan kaynaklı sorun çıkmazsa, kaliteli üründür. Gönül ister ki pro modelini alın ama imkanlar, imkansız.
Not: Diski biçimlendirmenin doğrudan bir zararı yok da 6-7 ayda bir gerekçe yoksa rutin olarak yapmanızın da çok bir anlamı yok.

Onun yerine bunu alırsanız daha iyi olur hocam.

Büyük ihtimalle onu alacağım sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı