400-700 TL arası oyuncu klavyesi önerisi

Bütçe
0-700

AlpTopal

Hectopat
Hocam şu an çok bir bütçem yok. 700'e kadar çıkabilirim. Ama klavyem de kırık. Şu an ofis klavyesi kullanıyorum (space tuşu bozuk) yeni bir klavye almam lazım. Şöyle bir klavye buldum ama neyin nesidir, iyi midir kötü müdür bilmiyorum. biraz yardımcı olabilecek birileri var mı?

GTX Viper W07-608

Eğer oyun klavyesi aramıyorsan sessiz sakin Bluetooth arıyorsan Logitech'e bakmanı tavsiye ederim.

Ama oyun içinse internette arama çoğu dandik bozuk çıkıyor.

Malesef oyun için arıoyum :( Büyük şehirde yaşamadığım için burada çok seçenek yok biraz gezindim iyi birşey bulamadım birde biraz insana saplamaya çalışıyorlar o yüzden sipariş vermem gerekiyor.

Maalesef oyun için arıoyum :( büyük şehirde yaşamadığım için burada çok seçenek yok biraz gezindim iyi bir şey bulamadım bir de biraz insana saplamaya çalışıyorlar o yüzden sipariş vermem gerekiyor.

Tamam senin için biraz araştıracağım.

Maalesef oyun için arıoyum :( büyük şehirde yaşamadığım için burada çok seçenek yok biraz gezindim iyi bir şey bulamadım bir de biraz insana saplamaya çalışıyorlar o yüzden sipariş vermem gerekiyor.

Tamam buldum 2 tane
Bu biraz fazla ucuz.

Bu ise ortalama.

Hocam şu an çok bir bütçem yok. 700'e kadar çıkabilirim. Ama klavyem de kırık. Şu an ofis klavyesi kullanıyorum (space tuşu bozuk) yeni bir klavye almam lazım. Şöyle bir klavye buldum ama neyin nesidir, iyi midir kötü müdür bilmiyorum. biraz yardımcı olabilecek birileri var mı?

GTX Viper W07-608

Blue Switch modeli var 1 senedir sıkıntı çıkarmadı

Blue Switch modeli var 1 senedir sıkıntı çıkarmadı
böyle birşey buldum aynısı mı ki acaba? Yada benzeri falandır.

claw's nexus K1 iyi gibi ya bunu alacağım gibi duruyor. Peki şu en başta attığım GTX Viper için yorumun nedir​

Bu fiyata bir ürün alacaksan şunu al.

Yeni konular

Geri
Yukarı