400 TL oyuncu klavye önerisi

Bütçe
400

DRRİİİ

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, mekanik Blue dişinda bütün swichler olur. En fazla 400 TL bütce. 40 TL indirim Trendyol kuponum var. O yüzden Trendyol'dan link atarsaniz sevinirim. Kronik sorunlu klavyeler atmayin, Gamepower gibi :) Link bekliyorum, hayirli cumalar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, mekanik Blue dişinda bütün swichler olur. En fazla 400 TL bütce. 40 TL indirim Trendyol kuponum var. O yüzden Trendyol'dan link atarsaniz sevinirim. Kronik sorunlu klavyeler atmayin, Gamepower gibi :) Link bekliyorum, hayirli cumalar.
Dostum şimdi iki üç gün beklesen iyi olur çünkü sanırım trendyolda dönem dönem olan indirimlerden varmış 1-2-3 haziranda belki klavyelere de olur. Biraz bekleyebileceksen bekle derim.

Son düzenleme:
Bende oldu diye herkeste olacak diye bir kaide yok ama Outemu'dan başka bir seçenek yok bu bütçede neredeyse ve Outemu switchlerde hep basmama problemi yaşadım. Bir daha sanırım almam Outemu switch. Daha ucuza kaliteli membran alırım en azından sorunsuz kullanırım diye düşünüyorum. Ya da mekanik alacaksam paraya kıyarım.
HP Omen Encoder 600 civarına düşüyor indirimlerde. En düşük seçenek sanırım o. Onda da RGB yok tek renk var. Tercihe kalmış.

Kupon um bitiyor 31 mayis da 40 tl indirim
Redragon Kumara bu klavye Red switch ve marka genelde iyi ürünler satan bir marka. genel olarak baktım bu klavyeye de kötü yorum yok. Ayrıca ürünün altında da alanlar red switch demiş ona özellikle baktım çünkü bu modelin sanırım mavi switch olanı da vardı. Bu fiyatlara da red switch yok çok zaten ayrıca. Bu ürün Fiyat performans. :) Ayrıca gamepower gibi kronik sorunlu ürünleri olan bir markayı da eleyince trendyoldan veya internetten alınabilecek en uygun red switch gibi duruyor.

Bana kalsa o fiyatlara membran daha iyi olur ben zaten daha yeni kendime Corsair K55 membran klavye aldım. Ama 400 tlye kadar bütçeniz varsa benim aldığım klavyeyi veya bunu düşünebilirsiniz. Linkte atacağım klavyede çok güzel. İlla mekanik olsun demezseniz bence alınası. Zaman zaman indirime girip 350-400 bandında alınabiliyor. Şuanda da o civara var.

Yeni konular

Geri
Yukarı