400 TL Oyuncu faresi önerisi

StalkerKemal

Hectopat
Daha fazla  
SteelSeries Rival 300 Silver kullanmakta oynadığım oyunlarda sağ tıka basılı tutup kemara açısını değiştirmem gerekli. 2 oyunda da denedim çalışmadı başka mouse denedim onda sorun yok. Maksimum bütçe 350 belki 400 mümkünse linkli.

Logitech Mercury adlı berbat bir sensörü var ve bu sensör çift tıklama sorununa neden oluyor. Önermiyorum.

Şu an yaygın bulunan Lightsync modelinde Mercury sensör yok. Ek olarak mercury berbat değil. 3327 ayarında.

Çift tıklama durumu Prodigy olanlarda mevcut, Lightsync olanlarda hallettiler. Ama sensör Mercury yerine AM010 muadili bir sensöre evrildi.

Şu an yaygın bulunan Lightsync modelinde Mercury sensör yok. Ek olarak mercury berbat değil. 3327 ayarında.

Çift tıklama durumu Prodigy olanlarda mevcut, Lightsync olanlarda hallettiler. Ama sensör Mercury yerine AM010 muadili bir sensöre evrildi.
Mercury'e berbat diyorlardı hocam. Anladım. Uyarı için teşekkür ederim.

Şu an yaygın bulunan Lightsync modelinde mercury sensör yok. Ek olarak mercury berbat değil. 3327 ayarında.

Çift tıklama durumu Prodigy olanlarda mevcut, Lightsync olanlarda hallettiler. Ama sensör mercury yerine AM010 muadili bir sensöre evrildi.

Bilgilendirme için teşekkürler kral.

Yeni konular

Geri
Yukarı