400₺ mouse önerisi

Bütçe
400~₺

SinsiPenguencik

Decapat
Merhabalar, şu anda Rampage SMX-R44 kullanıyorum. Mouse berbat olduğundan yakında yenisini almayı düşünüyorum.

Yaklaşık yarım yıl önce, fazla araştırmadan; sırf Vatan Bilgisayar'da olduğu ve yorumları güzel diye almıştım. Bir haftada altındaki skatezler mouse padi çizmeye başladı. Geri götürdüğümde iade olamayacağını söylediler. Bu yüzden servise yolladım. Aynı şekilde geri geldi. Servis notunda "Arıza yok" yazmışlar. Denedim ve hala mouse padi çiziyor. Hiç fareyi düzgün denemeden geri yollamışlar. Bildiğin mouse padi söküyor mouse. Yapacak bir şey yok diyerek fareyi masanın üzerinde kullandım. Skatezler iyicene kötüleşip masada dahi kaymamaya başladı.
  • Şu anki Mouse'um ağır geliyor. 135 gramın altında olsun.
  • 70mm~ en, 120mm~ boy, 40mm~ yükseklik
  • Claw-Palm arası bir şekilde tutuyorum

Bunlar ilgimi çekti. Wireless olmasına gerek yok ama hoş olur.
G203'ü inceledim, çok küçük ve elde tutuşu pek hoş değil gibi.

Merhabalar, şu anda Rampage SMX-R44 kullanıyorum. Mouse berbat olduğundan yakında yenisini almayı düşünüyorum.

Yaklaşık yarım yıl önce, fazla araştırmadan; sırf Vatan Bilgisayar'da olduğu ve yorumları güzel diye almıştım. Bir haftada altındaki skatezler mouse padi çizmeye başladı. Geri götürdüğümde iade olamayacağını söylediler. Bu yüzden servise yolladım. Aynı şekilde geri geldi. Servis notunda "Arıza yok" yazmışlar. Denedim ve hala mouse padi çiziyor. Hiç fareyi düzgün denemeden geri yollamışlar. Bildiğin mouse padi söküyor mouse. Yapacak bir şey yok diyerek fareyi masanın üzerinde kullandım. Skatezler iyicene kötüleşip masada dahi kaymamaya başladı.
  • Şu anki Mouse'um ağır geliyor. 135 gramın altında olsun.
  • 70mm~ en, 120mm~ boy, 40mm~ yükseklik
  • Claw-Palm arası bir şekilde tutuyorum

Bunlar ilgimi çekti. Wireless olmasına gerek yok ama hoş olur.
G203'ü inceledim, çok küçük ve elde tutuşu pek hoş değil gibi.
Elinin eni ve boyu kaç cm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.

DeathAdder V2 bütçeyi 100TL geçiyor ama gerçekten alınabilecek en iyi mouselardan birisi, yine de bütçeniz yetmezse V2 mini alabilirsiniz oda çok iyidir.

DeathAdder V2 bütçeyi 100TL geçiyor ama gerçekten alınabilecek en iyi mouselardan birisi, yine de bütçeniz yetmezse V2 mini alabilirsiniz oda çok iyidir.

Dediğiniz gibi v2 bütçemi aşıyor ve v2 mini elime küçük geliyor. Aralarında 200₺ fark olması ilginç 😅
Kingston'da bir sürü tuşu var beğenmedim.
Asus Rog gladius 2 core fena değil ama Asus TUF m3 bana daha iyi geldi. Onu listeme ekledim.

Son düzenleme:
Claw palm tavsiyem : glorious model d , glorious model o , steel series rival 310, sensei ten . Bu onerdiklerim 82 Gr hafif mouse lar. Bazıları Sıfır ve ikinci el 400 TL alina bilir. Sensör farkını anlama şansın yok. Şuan 250 IPS yeter artar bile.

Claw palm tavsiyem : glorious model d , glorious model o , steel series rival 310, sensei ten . Bu onerdiklerim 82 Gr hafif mouse lar. Bazıları Sıfır ve ikinci el 400 TL alina bilir. Sensör farkını anlama şansın yok. Şuan 250 IPS yeter artar bile.
Delikli mouse beğenmiyorum. İkinci el mouse da almak istemiyorum. Önerdiklerin bütçemi aşıyor

İleride bunu almayı düşünüyorum. Ama şimdilik faremi geçici olarak düzelttim. Altındaki skateleri çıkardım mousepad'in üzerinde yeterince iyi kayıyor. Aynı anda yeni bir laptop için de para biriktirdiğim için böyle idare edeceğim. Herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı