400 TL Blue Switch klavye önerisi

Bütçe
400

68515

Hectopat
400 liranın üstüne çıkamam marka takıntım yok ama Gamepower, Rampage olmazsa iyi olur çabuk bozulmayacak kaliteli bir şeyler arıyorum. FPS oyunları için kullanacağım. Değerli önerileriniz için şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
400 liranın üstüne çıkamam marka takıntım yok ama Gamepower, Rampage olmazsa iyi olur çabuk bozulmayacak kaliteli bir şeyler arıyorum. FPS oyunları için kullanacağım. Değerli önerileriniz için şimdiden teşekkürler :)
Galax stealth 03 bakabilirsiniz hocam.

Gamepower Warlock.

Galax stealth 03 bakabilirsiniz hocam.
Aslında fiyatı güzelmiş Galax markası nasıldır bilmiyorum uzun vaade de sıkıntı oluşturur mu?

Aslında fiyatı güzelmiş Galax markası nasıldır bilmiyorum uzun vaade de sıkıntı oluşturur mu?
Tanıdığım kişiler var uzun zamandır kullanıyorlar.Kronik sorunu yok galax güzel bir markadır,ouatemu blue switch kullanıyor.

Aslında fiyatı güzelmiş Galax markası nasıldır bilmiyorum uzun vadede sıkıntı oluşturur mu?
Galax ekran kartı üreticisidir, gayet iyidir tavsiye ederim.
GTX 1650S kartını kullanmaktayım. :)

Galax ekran kartı üreticisidir, gayet iyidir tavsiye ederim.
GTX 1650S kartını kullanmaktayım. :)
Onun yanında klavye mause oyuncu koltuğu kulaklık vs üreten bir marka

Geri
Yukarı