400 TL Bluetooth hoparlör önerisi

Soundcore Motion modellerin şarj süreleri uzun (sanıyorum +10 saat) ve kaliteli olmasına rağmen bass sesleri istenileni veremiyor maalesef. JBL Go 3 modellerinde ise, şarj süresi kısayken (~5 saat) bass seviyesi çok daha iyi. Tercihim JBL Go 3 olurdu. Ayrıca belirttiğiniz fiyat bandında başka modeller de var misal; Clip veya XBOOM Go vs. ancak JBL Go 3 alabiliyorken bu alternatiflere bakmana gerek yoktur.

Soundcore Motion modellerin şarj süreleri uzun (sanıyorum +10 saat) ve kaliteli olmasına rağmen bass sesleri istenileni veremiyor maalesef. JBL GO 3 modellerinde ise, şarj süresi kısayken (~5 saat) bass seviyesi çok daha iyi. Tercihim JBL GO 3 olurdu. Ayrıca belirttiğiniz fiyat bandında başka modeller de var misal; clip veya xboom GO vs. ancak JBL GO 3 alabiliyorken bu alternatiflere bakmana gerek yoktur.

JBL GO 3 modelinde şarj olma sorunu yaşanıyormuş.

Hiç öyle bir sorunla karşılaşanı duymadım, muhtemel farklı adaptörle kullanıldığından veya uyumsuzluktan olduğunu düşünüyorum. Aynı iPad/iPhone'daki gibi.

Hiç öyle bir sorunla karşılaşanı duymadım, muhtemel farklı adaptörle kullanıldığından veya uyumsuzluktan olduğunu düşünüyorum. Aynı iPad/iPhone'daki gibi.

Ben karşılaştım dün JBL GO 3'üm vardı şarjı bitmişti akşam taktım şarja 2 dakika sonra ışık sönmeye başlıyordu şarj olmuyordu başka prizde başka adaptörle başka kablolarla denedim PC kasa çıkışındaki USB girişleri ile de denedim her türlü aynı sorunu yaşadım.

Geri
Yukarı