400 TL bütçede SteelSeries Rival 3 alınır mı ve alternatifleri neler?

Bütçe
250-400

spiritual

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba şu an Logitech G300s kullanıyorum, çift tıklama sorunu her iki tuşta da ortaya çıktı ve yeni bir fare almayı düşünüyorum. Elim normal boyutta ve G300s boyut açısından sıkıntı çıkarmıyor o yüzden küçük bir mouse olması sorun olmaz. Ben Rival 3 almayı düşünüyorum, kronik sorunları, genel şikayetleri nedir, ne gibi sorunlar çıkarır ve aynı fiyata daha iyi neler vardır merak ettim. Hardcore bir oyuncu değilim, hele ki multiplayer FPS oyunlarını hiç oynamıyorum. Normal oyunlarda sıkıntı çıkarmaması yeterli, bir de Photoshop'ta fazlaca vakit geçiriyorum o yüzden çift tıklama gibi sorunları olmazsa müthiş olur. Bütçem 250-400 TL arasında. Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi beklerim.

1 yıldır Rival 3 kullanıyorum herhangi bir sıkıntı veya sorun yaşamadım gayet iyi. Sadece ilk aldığımda hafif takılıyor gibiydi o da mouse pad kaynaklıymış yeni bir mouse pad ile çözdüm. Kısaca tavsiye ederim.

Razer deathadder v2 mini kullanıyorum memnunum tavsiye ederim
Razer'ı pek sevmiyorum hocam. Görünüşü vs. pek hoşuma gitmiyor. Viper Mini de çok önerilmişti onu da sevemedim pek.

1 yıldır Rival 3 kullanıyorum herhangi bir sıkıntı veya sorun yaşamadım gayet iyi. Sadece ilk aldığımda hafif takılıyor gibiydi o da mouse pad kaynaklıymış yeni bir mouse pad ile çözdüm. Kısaca tavsiye ederim.

Tekerlekte sorun çıkıyor diyorlar, siz öyle bir sorun yaşadınız mı ufak da olsa?

Yeni konular

Geri
Yukarı