400 TL bütçeyle membran vs. mekanik klavye

Bütçe
400
Gamepower, Rampage gibi çöp markalar alınmaz. Ki içinde zaten Cherry MX değil, outemu Switch kullanıyor. Bu fiyata Trust GXT 890 alınır eğer kırmızı Switch isteniyorsa. Trust'da outemu Switch kullanıyor ama en azından malzemesi ve servisi Gamepower'dan kat kat iyi.

Rampage ile Gamepower farklı iki marka Trust'unda Çin menşeili firmalardanda pek farkı olduğunu sanmıyorum. Şu an kullandığım Gamepower ürünü ile daha önce kullandığım Rampage ürünü birbirinden çok farklı kalitelerde. Fan boyluk yapmaya gerek yok bir markanın iyi ürünüde olabilir kötü ürünüde her marka için geçerli bir durumdur.

Bu ürünede bakılabilir.

Rampage ile Gamepower farklı iki marka Trust'unda Çin menşeili firmalardanda pek farkı olduğunu sanmıyorum. Şu an kullandığım Gamepower ürünü ile daha önce kullandığım Rampage ürünü birbirinden çok farklı kalitelerde. Fan boyluk yapmaya gerek yok bir markanın iyi ürünüde olabilir kötü ürünüde her marka için geçerli bir durumdur.

Bu ürünede bakılabilir.
Fanboyluk yapmıyorum, internette yüzlerce şikayet bulabilirsiniz rampage ve gamepower ile ilgili. İkisi farklı marka, ama ikisi de çöp. Ayrıca Trust çok iyi bir marka demedim zaten ama Trust GXT Cada fiyatına göre iyi bir ürün. Kullananların tek şikayeti tuşların zamanla silinmesi. Bu arada attığınız ürün Philips marka ama bu üründe philips çinden hazır alıp marka basmış. İnanmazsınız belki ama buyrun kanıtı. Ha tabii ki bütçe arttırılırsa Asus, Gigabyte, Corsair hatta AOC'nin bile güzel klavyeleri var ama 400 lira bütçede kırmızı switche sahip alınabilecek tek klavye Trust GXT 890'dır. Ha ayrıca konuya ilk mesajınızda Cherry MX Red switch önermişsiniz ama hala bu bütçeye uyan ve Cherry kullanan bir klavye atmadınız, varsa lütfen atın buraya da biz de alalım.

Tam boy, Outemu Red switch, Türkçe Q;

TKL, Outemu Red switch, İngilizce Q, vergi ve kargolarla 400TL;

Tam boy, Outemu Blue switch, Türkçe Q;

TKL, Outemu Blue switch, Türkçe Q;

Fanboyluk yapmıyorum, internette yüzlerce şikayet bulabilirsiniz Rampage ve Gamepower ile ilgili. İkisi farklı marka, ama ikisi de çöp. Ayrıca Trust çok iyi bir marka demedim zaten ama Trust GXT cada fiyatına göre iyi bir ürün. Kullananların tek şikayeti tuşların zamanla silinmesi. Bu arada attığınız ürün Philips marka ama bu üründe Philips Çin'den hazır alıp marka basmış. İnanmazsınız belki ama buyrun kanıtı. Ha tabii ki bütçe arttırılırsa ASUS, Gigabyte, Corsair hatta AOC'nin bile güzel klavyeleri var ama 400 lira bütçede kırmızı Switch'e sahip alınabilecek tek klavye Trust GXT 890'dır. Ha ayrıca konuya ilk mesajınızda Cherry MX Red Switch önermişsiniz ama hala bu bütçeye uyan ve Cherry kullanan bir klavye atmadınız, varsa lütfen atın buraya da biz de alalım.

Biraz fazla abartıyorsunuz ama, Rampage alıp çöp olan var ama şu an sıkıntısız kullandığım Gamepower mei kulaklığımda var. Öncelikle bunlar farklı marka tamam anladık mı? 2 markanın çöp kategorisine giren ürünleri mutlaka olacaktır trsut markasında da olduğu gibi. Anladıkmı. Basma hissi olarak benim en begendiğim Switch Red olduğu için Click markası olarak da Cherry MX Red'in iyi olduğu söyledim sadece, yani 400 TL'ye böyle klavye var falan demedim yazığımı okuyabildiyseniz anlayabildiyseniz. Klavye tuşlarının silinen bir kalvyeyi almak ne kadar mantıklı 50 100 liralık klavyelerde bile böyle bir sorunla karşılaşılmazken 350 TL bandında bir klavyeye bu fiyatı vermek bana göre saçma ve gereksiz yani 2 sene sonra tuşlara ya hafızanızdan basacaksınız veya yeni klavye alacksınız. Tercih sizin ama ben yeni klavye alırdım. Philips marka klavyeye gelirsek ben hiçbir yerde yok inanmam falan kesinlikle demedim anlayabildiyseniz. Evet doğrudur Click'lerini Çin'de yaptırıyor Çin menşeili bir firmaya. Bu Philips'i kötü bir marka yapmaz eğer yaptırdığı firma işe yararsa. Çoğu firma kendi yapıyor gibi görünse de aslında zaten Çin'e yaptırıyor. Bize söylerler veya söylemezler. Biz araştıracağız.

Biraz fazla abartıyorsunuz ama, Rampage alıp çöp olan var ama şu an sıkıntısız kullandığım Gamepower mei kulaklığımda var. Öncelikle bunlar farklı marka tamam anladık mı? 2 markanın çöp kategorisine giren ürünleri mutlaka olacaktır trsut markasında da olduğu gibi. Anladıkmı. Basma hissi olarak benim en begendiğim Switch Red olduğu için Click markası olarak da Cherry MX Red'in iyi olduğu söyledim sadece, yani 400 TL'ye böyle klavye var falan demedim yazığımı okuyabildiyseniz anlayabildiyseniz. Klavye tuşlarının silinen bir kalvyeyi almak ne kadar mantıklı 50 100 liralık klavyelerde bile böyle bir sorunla karşılaşılmazken 350 TL bandında bir klavyeye bu fiyatı vermek bana göre saçma ve gereksiz yani 2 sene sonra tuşlara ya hafızanızdan basacaksınız veya yeni klavye alacksınız. Tercih sizin ama ben yeni klavye alırdım. Philips marka klavyeye gelirsek ben hiçbir yerde yok inanmam falan kesinlikle demedim anlayabildiyseniz. Evet doğrudur Click'lerini Çin'de yaptırıyor Çin menşeili bir firmaya. Bu Philips'i kötü bir marka yapmaz eğer yaptırdığı firma işe yararsa. Çoğu firma kendi yapıyor gibi görünse de aslında zaten Çin'e yaptırıyor. Bize söylerler veya söylemezler. Biz araştıracağız.
Konu hakkında 3 gram fikriniz yok, o yüzden daha fazla uzatmayalım. Daha switch nedir, ben ne diyorum en ufak fikriniz yok burada boş yapıyorsunuz. İyi günler.

QP ile iletişime geçip Red Switch kullandığını onaylayabilir misiniz?
Bu model bazında Türkiye'de sadece Blue Switch'li versiyonu bulunuyor.

Hocam QP canlı desteğe sordum konuyu. Kendilerinde Red Switch versiyonunun bulunduğunu söylediler.
Hocam QP canlı desteğe sordum konuyu. Kendilerinde Red Switch versiyonunun bulunduğunu söylediler.

Dosya Ekleri

• redragon.PNG
    redragon.PNG
    8,5 KB · Görüntüleme: 35

Yeni konular

Geri
Yukarı