400 TL Epic Games oyun önerisi

Laminon

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar malumunuz Epic Games'de kış indirimlerine ek 80 TL ve üzeri oyunlarda 60 TL indirim var. Ben de kendimce bir liste yaptım sizin başka öneriniz ya da tavsiye etmediğiniz oyun olursa söylerseniz sevinirim.

Screenshot_2021-12-24-16-01-21-757_com.android.chrome~2.jpg

Böyle bir liste yaptım 420 TL falan tutuyor. Başka oyun önerisi olan ya da tavsiye etmediğiniz değiştirmemi önerdiğiniz oyun olursa söylerseniz sevinirim.
Bir de RDR2 Ultimate Edition almak mantıklı mı sizce düz hali ile farkı var mı?
Bir de Türkçe yamalar Epic Games'de düzgün çalışıyor mu? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-12-24-16-01-21-757_com.android.chrome~2.jpg
    Screenshot_2021-12-24-16-01-21-757_com.android.chrome~2.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 48
Merhaba arkadaşlar malumunuz Epic Games'de kış indirimlerine ek 80 TL ve üzeri oyunlarda 60 TL indirim var. Ben de kendimce bir liste yaptım sizin başka öneriniz ya da tavsiye etmediğiniz oyun olursa söylerseniz sevinirim.

Eki Görüntüle 1250222

Böyle bir liste yaptım 420 TL falan tutuyor. Başka oyun önerisi olan ya da tavsiye etmediğiniz değiştirmemi önerdiğiniz oyun olursa söylerseniz sevinirim.
Rdr online oynamıyorsan ultimate almana gerek yok

RDR2 Ultimate sürümde ek bir soygun görevi, online içerikler, kıyafet vs. bulunuyor. Şahsen standart sürümü almanı öneririm, fazla bir şey kaybetmezsin. Türkçe yamalar konusunda bir bilgim yok, ancak çalışacaklarını düşünüyorum.

Bannerlord'u almamanı öneririm. Tam sürüm olarak çıkınca alırsın.

@AEGONN Legion'u ucuz diye alıyorum, Cyberpunk 77 zaten var teşekkürler öneri için.
@ubiquitous teşekkürler galiba düz halini alacağım pek Online oynayacağımı sanmıyorum, Bannerlord'u alma sebebim erken erişim de ucuz tam sürüm çıkınca param yetmeyebilir.

Ben de AC Odyssesy ve Route 96 almayı düşünüyorum. Route 96 hikayesi güzel kafa yormayan bir oyuna 200 saat gömmekten sıkılanlar için güzel bir deneyim vadediyor gibi. Witcher 3 almadıysan 15tl bedava kesinlikle al. Onun dışında Metro Exodus düşünüyorum ama emin olamadım başka ne alsam diye. Başka tavsiyesi olan var mı ? Hikayesi güzel içine çekebilecek bir oyun.

Geri
Yukarı