400 TL klavye önerisi

Bütçe
300-400

Ahmsef

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Klavyem bozulduğundan uzun süre dayanacak klavye bulmaya çalışıyorum 400 TL'lik genelde Redragon indrah öneriliyor ama internetde sadece bir iki tane Türkçe videosu var. Uzun süre dayancak istiyorum 3 ayda bozulan aptal şoktan aldığım Rampage gibi olmasın yeter. Aklımda Razer Cynosa 2 ve Pusat K3 Pro da var sizce hangisini alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz beklerseniz Corsair K55 RGB Pro alın. Japonya'da ön satışta K55 RGB ile aynı fiyat.

Razer Cynosa V2 fiyatını hak etmiyor.
Eğer stokta varsa K3 Pro alın.
İndrah ta alınabilir Redragon yurt dışında bile satılıyor.

Razer Cynosa V2 fiyatını hak etmiyor.
Eğer stokta varsa K3 Pro alın.
İndrah ta alınabilir Redragon yurt dışında bile satılıyor.

Sence indrahmı K3 Pro mu?

Hocam K3 Pro Red Switch Blue'ya göre çok daha sessiz ben olsam K3 Pro alırım.
İndrah Blue Switch.

Blue Switch de gelebiliyormuş stoklara ayın birinde stok gelince Blue olursa indrahmı K3 Pro mu?
Sessiz olması önemli değil kulaklık kullanıyorum

Hocam K3 Pro Red Switch Blue'ya göre çok daha sessiz ben olsam K3 Pro alırım.
İndrah Blue Switch.

Ow shit Monster K3 Pro 500 TL olmuş Redragon alabilcem galiba ama yorumlarda bozuldu diyenler var K3 Pro yorumlarında sence

Blue Switch de gelebiliyormuş stoklara ayın birinde stok gelince Blue olursa indrahmı k3 Pro mu?
Sessiz olması önemli değil kulaklık kullanıyorum

Ow shit Monster K3 Pro 500 TL olmuş Redragon alabilcem galiba ama yorumlarda bozuldu diyenler var K3 Pro yorumlarında sence.

Gözünüze hangisi daha güzel geliyorsa onu alın pek bir farkları yok.

Monster stoklarda yok o zaman Redragon indrah bu hafta alacağım

Son bir şey diyeceğim Redragon markası hiç duymamıştım ve forumlarda ama hep öneriliyor Monster bile 20 senedir var redragona pek güvenmiyorum Razer da dünyaca ünlü bir marka o yüzden güvenemiyorum monsterdada sorun oluyor diyorlar Razer keşke membrane olmasa ama hangisi anlamadım Redragon Google'a yazınca bile çıkış tarihi falan gözükmüyor bilemedim razermı indrahmı
Monster stoklarda yok o zaman Redragon indrah bu hafta alacağım

Son bir şey diyeceğim Redragon markası hiç duymamıştım ve forumlarda ama hep öneriliyor Monster bile 20 senedir var redragona pek güvenmiyorum Razer da dünyaca ünlü bir marka o yüzden güvenemiyorum monsterdada sorun oluyor diyorlar Razer keşke membrane olmasa ama hangisi anlamadım Redragon Google'a yazınca bile çıkış tarihi falan gözükmüyor bilemedim razermı indrahmı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan baktım galiba membrane uzun dayanmıyor diyorlar öyleymiş benim şoktan aldığım klavye membrane di o zaman Razer almayacağım ama Redragon indrah alabileceğim güvenilir bir yer atarsanız çok sevinirim

Son düzenleme:
Monster stoklarda yok o zaman Redragon indrah bu hafta alacağım.

Son bir şey diyeceğim Redragon markası hiç duymamıştım ve forumlarda ama hep öneriliyor Monster bile 20 senedir var redragona pek güvenmiyorum Razer da dünyaca ünlü bir marka o yüzden güvenemiyorum monsterdada sorun oluyor diyorlar Razer keşke membrane olmasa ama hangisi anlamadım Redragon Google'a yazınca bile çıkış tarihi falan gözükmüyor bilemedim razermı indrahmı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan baktım galiba membrane uzun dayanmıyor diyorlar öyleymiş benim şoktan aldığım klavye membrane di o zaman Razer almayacağım ama Redragon indrah alabileceğim güvenilir bir yer atarsanız çok sevinirim.

Redragon yurt dışında bile satılıyor forumda kullananlar var diye biliyorum güvenebilirsiniz.
Mekanik Switch'lerin ömrü 20-80 milyon Click arasında ve membrandan çok daha kalitelidir.
Monster bazı modelleri kötü diye biliyorum ama bu klavyesi iyi stoğa girdiğinde öneriliyor burada.
Ben olsam Redragon alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı