400 TL klavye önerisi

@lVoLBieXl

Kabataslak klavye için ayırdığınız bütçe kadar diyelim.

Mesela:

Hocam teşekkür ettim klavyeyi almaya çalışacağım ama yorumlarında birkaç şey yazmışlardı pek anlamadım ne olduğunu boşluk tuşu ile ilgili sürtünme falan demişlerdi de anlamadım bir şey ve bunun gibi başka fiyata klavye var mı? Hemen hemen aynı fiyata?

@lVoLBieXl

Top seviye ürünlerde bile şikayet mutlaka vardır. Fabrika çıkışlılar sonuçta. Herkese uğrayacak diye bir şey yok. 450 TL altına kaliteli bir mekanik klavye bulmuşsanız alınır. Bu net.

Top seviye derken bu arada dediğim yani aynı fiyata 450-500 civarı daha iyisi var mı onu demek istemiştim.

@lVoLBieXl

Bu benim son yorumum olacak. Çünkü kararsızlıkla bir yere varamayız.

Bir ürün alırken bütçe her şeyi belirler. Ya gidip SteelSeries Apex Pro alacaksınız ya da AOC GK500 alacaksınız. Sizin bütçenizde AOC alınır, alınmalıdır. Karar sizin tabii.
kusura bakmayın hocam sizi aciz ettim gerçekten çok özür dilerim ama hep değiştirecek bir şey almıyorum sonuçta ve hep alacak durumum yok o yüzden kararsızım ve çok net ve kesin konuştunuz zaten tercihim sizin dediğiniz olacak çünkü beğendim ama belki o fiyata daha iyisi vardır sonuçta herkes farklı bir şey öneriyor.
@lVoLBieXl

Bu benim son yorumum olacak. Çünkü kararsızlıkla bir yere varamayız.

Bir ürün alırken bütçe her şeyi belirler. Ya gidip SteelSeries Apex Pro alacaksınız ya da AOC GK500 alacaksınız. Sizin bütçenizde AOC alınır, alınmalıdır. Karar sizin tabii.
orda mısınız hocam?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı