400 TL klavye ve mouse önerisi

festhh

Hectopat
Yer
Tunceli
250 TL klavye ve mouse adında bir konu açtım fakat kaliteli bir şey olmadığından arttırmaya karar verdim.
Klavye isteklerim:
-Mekanik olursa red switch olmalı.

Mouse isteklerim:
-Makro tuşu olmasın sadece 2 tane yeterli.
(Google'da ileri geri için. )

Aklımda G102 ve K83 ya da masterkeys Lite l var.
Fakat K83 red switch satışı bitmiş geri gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
250 TL klavye ve mouse adında bir konu açtım fakat kaliteli bir şey olmadığından arttırmaya karar verdim.
Klavye isteklerim:
-Mekanik olursa red switch olmalı.

Mouse isteklerim:
-Makro tuşu olmasın sadece 2 tane yeterli.
(Google'da ileri geri için. )

Aklımda G102 ve K83 ya da masterkeys Lite l var.
Fakat K83 red switch satışı bitmiş geri gelir mi?
Mouse konusunda kişisel tercihim hep Logitech den yana oldu kendimde G903 modelini kullanıyorum kara cuma indirimlerinde 450 TL gibi bir rakama almıştım. Öncelikle sağ elini mi sol elini mi kullanıyorsun öğrenirsem ona göre tavsiyede bulunabilirim.

Mouse olarak önemli olan elinize oturması olduğu için Corsair Harpoon RGB veya Steelseries Rival 105 elinize oturanı alabilirsiniz.

Klavye olarak Trust Gxt 890 bakabilirsiniz. Trust ben dahil pahalı ürünlerinde sıkıntı yaşayan görmedim "Ne kadar ekmek o kadar köfte" olduğunu düşünüyorum.
Trust Ziva kullanıyordum daha önce aldığım mouselardan daha uzun süre dayandı Trust markasını seviyorum. Eklemek isterim, Rival serisi 300 den öncesine kötü diyorlar doğru mudur?

Mouse konusunda kişisel tercihim hep Logitech den yana oldu kendimde G903 modelini kullanıyorum kara cuma indirimlerinde 450 TL gibi bir rakama almıştım. Öncelikle sağ elini mi sol elini mi kullanıyorsun öğrenirsem ona göre tavsiyede bulunabilirim.
Sağ elimi kullanıyorum ve orta boy bir elim var palm grip tutuyorum

Son düzenleme:
Trust Ziva kullanıyordum daha önce aldığım mouselardan daha uzun süre dayandı Trust markasını seviyorum.
Bende fiyatına göre rakiplerinden daha iyi olduğunu düşünüyorum ama anlamadığım şekilde çok az tercih ediliyor ve kötü deniyor ama kötü diyenler Rampage, Gamepower gibi markalar öneriyor 😒

Bende fiyatına göre rakiplerinden daha iyi olduğunu düşünüyorum ama anlamadığım şekilde çok az tercih ediliyor ve kötü deniyor ama kötü diyenler Rampage, Gamepower gibi markalar öneriyor 😒
Rampage önerinin aklına şaşarım Rampage CENTAUR SMX-R13 mouse modelini aldım 25 gün demedi sol tık basmıyordu garantiye gönderdim değişimden gelince arkadaşıma hediye ettim cidden çok kalitesiz ve başarısız ürünleri var.

Galiba G102 Prodigy ve Trust GXD 890 alacağım.
Rampage önerinin aklına şaşarım Rampage CENTAUR SMX-R13 mouse modelini aldım 25 gün demedi sol tık basmıyordu garantiye gönderdim değişimden gelince arkadaşıma hediye ettim cidden çok kalitesiz ve başarısız ürünleri var.
Bende Smx-R81 almıştım 3 gün geçti ilk düşürmede scroll bozuldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı